Wpis z mikrobloga

motomirki musze się was poradzić bo normalnie nie umiem się zdecydować, jestem na kupnie motocykla, budżet to tak max 24k - raczej bym chciał iść w jakiegoś litra bo dwa sezony na 650 mam za sobą i wiem ze ponizej 100 kucy to w ogole nie dla mnie bajka.

Zastanawiam się czy cisnąc dalej nakeda i iść np w kawasaki z1000, czy brac sporta i isc w r6 albo r1. Chyba że macie jeszcze coś godnego polecenia?

Jazda po miescie, za miastem, czasem tor, trasy max 300 km dziennie.
#motocykle
  • 23
@Fiodooor: też mam banditowy silnik 650 i się zgadzam z tobą. Tylko myślę, że to nie wina pojemności, a wagi tego skurczybyka, bo dla kogoś, kto szuka dynamiki, 250 kg to sporo. Szczególnie, gdy jeździsz sam na krótkie dystanse.

Nie pomogę z twoimi wymaganiami, bo ani nakedy mnie nie kręcą, ani sporty (już). Z marzeń to Z1000sx albo Tracer, ale to dlatego, że u mnie priorytetem są dalsze wypady, potem jazda
@Fiodooor: Kumpel miał nakeda. Jeździł, na torach bywał, wszystko ok. Po dwóch latach postanowił wymienić na sporta. Ta sama marka, ten sam silnik... i już dwa razy wypadł z drogi. Kilka koni więcej i inna krzywa mocy może zaskoczyć. XD
@Sm3rf1k: wieeem wlasnie, tzn nie zawsze będzie plecak, ale sporadycznie na jakies krótkie wypady. Teraz się waham między R1 a Z1000, chyba się zdecyduje jednak na zetke od zielonych.