Wpis z mikrobloga

Mirki, w weekend mam zamiar się zabrać za odnowienie reflektorów. Są plastikowe. Polerkę posiadam, jak w kilku krokach się do tego zabrać w sumie też wiem. Jednak czy polecacie jakiś środek do ich spolerowania? Tyle się naoglądałem i nasłuchałem, że ciężko mi coś wybrać, a co osoba to inna opinia. Jedni jadą pastą do zębów, a drudzy kupują nie takie tanie środki. Lampy nie są jakoś mocno zajechane, jadnak powoli zaczynają zachodzić. Cena nie gra roli, czy będzie to pasta za 5zł, czy coś za 50zł. Ma być dobre i skuteczne.

#motoryzacja #samochody #mechanikakwantowa #autodetailing
  • 10
@wuju84 Napisałem, że wiem jak się do tego zabrać, znam wszystkie kroki, które trzeba wykonać, żeby efekt utrzymywał się przez dłuższy czas :) O zabezpieczeniu po polerce też pamiętam. Rozchodzi mi się tylko o skuteczny środek do polerowania, żeby nie piłować tego plastiku przez pół dnia z mizernym efektem i przy okazji nie zniszczyć reflektorów.
Napisałem, że wiem jak się do tego zabrać, znam wszystkie kroki


@mmarekkk: to po co się pytasz? Skoro się znasz to nie spamuj wypoka.
A to czego i jak użyć zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać i jak mocno zjechane są reflektory. Niekiedy wystarczy pastą tempo i padzikiem ręcznie spolerować a niekiedy trzeba będzie przejść przez 5-6 papierów ściernych, aby później na 2-3 pasty wyprowadzić powierzchnie.
Ja jestem sceptycznie nastawiony
@Lorenzo_von_Matterhorn Wykop to widzę taka mała elektroda zaczyna się robić ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak wiesz, to po co pytasz XD Zadałem jedno konkretne pytanie, czego użyć do spolerowania.

Jaki efekt chce uzyskać? Możliwie jak najlepszy, wiadomo. Skoro mam sprzęt, to po co mam bulić 150-200zł za usługę, mogąc to zrobić samemu za max 50-60zł i trochę czasu :) Szczególnie biorąc pod uwagę, że lampy nie są mocno