Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam pytanie
Od jakiegoś czasu nachodzi mnie mysl o oddaniu dziewczyny obcemu.
Postanowiliśmy razem z dzeiwczyna udać sie na wyspy kanaryjskie w wakacje, dodatkowo znaleźliśmy kilka plaz dla naturystów a ja zawsze chciałem na taka sie uda. Dziewczyna tez chciała by sie poopalać nago (troche mniej smiele niż ja, ja i tak na początku bym sie krępował). I jak juz mamy zarezerwowany hotel itd nachodzą mnie myśli jak widze swoja dziewczynę z innym facetem, ale bez seksu. Tylko jakkes dotykanie sie czy reka zabawa lodzik. Nigdy nie sądziłem ze nawet taka myśl do siebie dopuszczę, ale nie dosc ze wakacje i trzeba by sie zabawić to jeszcze gościa pierwszy i ostatni raz bym widział. A najciekawsze było by doświadczenie z murzynem.
Ma ktos podobne doświadczenia?

#naturyzm #cuckold #przegryw #cuck #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiadomo, że bait, ale takie fantazje skupiają się na uczuciach towarzyszących w danej chwili, spełnianiu danej fantazji. A nie na DŁUGOFALOWYCH skutkach.

Jak kobiety mają rapefantasy i jakiejś śni się, że zdominował ją wielki facet i zmusił do czegoś to fantazjuje o tym poczuciu bezwolności W DANEJ CHWILI a nie o tym jak będzie z tym miała żyć później.

Podobnie ty ze swoimi chorymi fantazjami zastanawiasz się jakby to
  • Odpowiedz
spawacz15k: Wykop to nie miejsce na takie pytania, tutaj każdy kto nie splunie na matkę z dzieckiem w tramwaju proszącą o pomoc jest okrzyknięty cuckiem. A średnia wieku pomiędzy późnym gimnazjum a wczesnym licencjatem (prawa XD) sprawia że panuje tu romantyczna wizja związku z pierwszymi pocałunkami i wspólnym pierwszym razem a nie swingującego małżeństwa szukającego mocniejszych doznań. Poszukaj stron (są takie, po angielsku) gdzie ludzie doświadczeni w tym temacie się wypowiadają
  • Odpowiedz