Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
wyobrazam sobie taki scenariusz. #przegryw poznaje #damskiprzegryw Dziewczyna mu sie nie podoba na poczatku bo jest brzydka i z nadwaga, do tego to zadna normicka Julka a szara myszka ktora ciagle sie rumieni bo jest niesmiala. przegryw jest z nia z desperacji. po jakims czasie dziewczyna bierze sie za siebie zeby nie stracic jej ostatniej szansy na zycie z miloscia swojego zycia. przegryw dostrzega w niej cos wiecej, zaczyna ja lubic, czesciej rozmawiaja. zaczyna mu sie podobac az w koncu sie #!$%@?. zyja sobie jak prawdziwa para. sa w sobie zakochani. jednak pewnego dnia dziewczyna odkrywa rozmowy na wykopie swojego chlopaka gdzie pisze ze byl z nia na poczatku z desperacji, ze jej nie chcial, ze sie zmuszal zeby ja zaruchac. z czasem jednak sie zakochal ale to juz nie mialo sensu dla dziewczyny.
niestety my dziewczyny klasy d, e i f jestesmy narazone na bycie taka zapchajdziura na ktorej desperat bedzie chcial pocwiczyc skilla by pozniej podrywsc te ladne.
  • 21
po co? juz ma kogos kto ja kocha


@heathermatarazzo: Jakby zobaczyła, że zaczynają się nią interesować przystojni dżentelmeni (lub łobuzy), którzy wcześniej przechodzili obojętnie, to ta "miłość" do przegrywa szybko by wyparowała. W zasadzie dotyczy chyba obu płci, ale facet jak wygląda kiepsko, to już raczej wiele zrobić nie może. Kobieta faktycznie może stać się piękna, bo panowie bardziej patrzą na sylwetkę niż na twarz.