Wpis z mikrobloga

@Zalogowalam_sie moze nie bo ktoś tam w komentarzu napisał że to powiedział Maciek a nie Olo i że ludzie mieszają więc żeby sobie nie dała wkręcić i to polubiła .. A zresztą live jest zapisany to niech sobie zobaczy ;D nic złego Olo nie powiedział XD Aa kurde ciekawe co z Milexem bo Olo mówił że Milex sie często chce do niego przytulać haha :D
@Zabajka niestety całkiem serio, ale pod tym komentarzem jest już kilkanaście nowych które mówią jak było naprawdę i że Olo nic złego nie powiedział o Łukaszu, jeden z nich Madzia polubiła więc chyba luzik ;)
@Zabajka ja sie teraz zastanawiam co z tym Milexem, bo Olo mówił że go bardzo lubi chociaz troche za często chce sie do niego przytulać haha :D moze Milex'owi tez sie Olo spodobał :D
@Gabka_xd: No to było piękne! Robiłam coś i ten live leciał w tle i jak to usłyszałam to aż się zatrzymałam na chwilę, bo czekałam aż coś do tego dopowie, ale niestety :D. W sumie bym się nie dziwiła - Olo przystojny gość :)
@Gabka_xd: Swoje też dodałam tylko dlatego bo nie mam zamiaru oglądać imperium #!$%@? kontratakuje. Wsparcie dla unii i bb to moje guilty pleasure, więc mam nadzieję że ig nie pokazuje aktywności jak fb xD
@Jasmonowayy: Też dodałam komentarz, choć ja mam Insta tylko po to żeby podglądać relacje innych w sumie :). Ale kurde jestem trochę jak Madzia i nie lubię jak się komuś dzieje niezasłużona krzywda i chociaż tyle mogłam zrobić. #!$%@? chłopak się serio stara a ta cała #!$%@? #!$%@? każde jego słowo potrafi przeinaczyć. I jeszcze ją stresują niepotrzebnie, bo może akurat jest gdzieś, gdzie nie może obejrzeć tego liva i zweryfikować
@Przemas129: Madzia zobaczy jak to było naprawdę. Ona nie zwraca uwagi na komentarze z kim ma być. Tutaj działają zabiegi medialne. Wszystko jest nakręcane aby ludzie pisali i komentowali dlatego promuje się związki po BB bo tylko o tym się mówi. Zobacz nawet o Bartku, Radku nic się nie wspomina. Aktualnie największym przegranym tych niby związków jest Bartek, który więcej wnosił do programu niż taki Olek. Ciągle pisze się o nim
@Deacon89: O Boże jaki on jest przyrąbany to az serio żal. Już się czasem zastanawiam ile z tych jego zachowań to gra, bo to niemożliwe wręcz żeby być aż tak sukniętym.