Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 315
Czy wszystkie te fancy burgery muszą być zrobione tak żeby nie dało się ich normalnie zjeść? Co to za jakaś moda że podczas jedzenia koniecznie ale to koniecznie wszystko musi wypaść z bułki, a sosy muszą płynąć ci po rękach. Zlapiesz z boku to wszystko wypada ci tyłem. Zlapiesz z tyłu to wszystko ucieka bokiem. Żeby to jakoś z sensem złapać trzeba mieć łapy jak bochenki ale do tego to trzeba by ze 2,30 wzrostu. Siedział niedaleko mnie taki co miał z 2m i łapy też całkiem galante. Mimo to oliwki i kapary mu uciekały między palcami. No i tak sobie siedzę i staram się za to zabrać. Jedna próba, druga próba, trzecia próba, czwarta... Udało się, nic już nie wypada.
No bo co miało wypaść to już dawno wypadło. Zostały mi tylko dwie połówki bułki, trochę sosu i liść sałaty który jako jedyny nie zdezerterował.
Siedzę sobie więc jak ten debil, nie wiem za bardzo co z tym zrobić. Może by #!$%@? i iść na kebaba? No ale idzie on, jadłopodawca w dupę #!$%@? i się cieszy jak głupi. Niesie sztućce, mi i facetowi obok który radzi sobie równie #!$%@? jak ja. Zamiast jednak jakoś się zmieszać że jednak sytuacja #!$%@? bo klient nie może zjeść posiłku jak człowiek to ten dumny jak paw jeszcze się spuszcza nad ogromem swoich burgerow i tego jak zajebiscie gdy ci cieknie po łokciach, a pomidor #!$%@? z bułki.
#!$%@? nigdy więcej kanapek za 27 złotych. Za to mam dwa kebsy. A jakbym chciał #!$%@? mięso z zielenią szticcami to bym poszedł do normalnej restauracji.
#gorzkiezale #boldupy #czemujawciazwychodzezdomu
S.....a - Czy wszystkie te fancy burgery muszą być zrobione tak żeby nie dało się ich...

źródło: comment_L9fjJ61kEige6GlDp3enPxwXigf6a0SP.jpg

Pobierz
  • 37
@Sforza: Po prostu #!$%@? nie umiesz jeść XD Pewnie 10 lat temu płakałeś że ci sos z kebaba na spodnie cieknie i też się tego nie da jeść w ogóle hurr durr jak tak można.

Małym palcem podpierasz koniec żeby wszystko trzymać poziomo, , kciukiem i wskazującym ściskasz to co akurat ładujesz do ryła, jak jest mega duży to gryziesz sobie kawałki żeby mieszać smaki, np trochę z sałatką, trochę z
@Sforza dlatego w ogarniętych burgerowniach (wcale nie oznacza, że drogich) dostajesz lateksowe rękawiczki do jedzenia i możesz uświnić sobie ręce jak chcesz, a potem ściągasz i jeszcze ładnie pachną bo je perfumują w środku ()