Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest?
Mamy stronkę firmową i teraz musimy ją jakoś certyfikować przez jakąś angielska firmę za 700 zł,
żeby ją Google lubił. My płacimy kasę a oni dają jakiś klucz, taką ściana literek i cyferek.
Czy to rzeczywiście potrzebne? Czy to musi tyle kosztować? Przecież to kupa kasy.

#internet #stronywww #programowanie #komputery #wordpress
  • 12
  • Odpowiedz
Czy to musi tyle kosztować? Przecież to kupa kasy.


@wykops2: ja Ci to zrobię za 600 zł, ale UWAGA! Jeśli zaobserwujesz mój profil dostaniesz 50 zł zniżki!

Ale to nie wszystko, jeśli zdecydujesz się w przeciągu 60 minut i napiszesz mi na PW dostaniesz rabat 50%!
  • Odpowiedz
@wykops2: Koledzy wyżej trochę mijają się z prawdą. Zależy co to za strona. Jak jesteś poważną organizacją, udostępniasz logowanie na tej firmowej stronce to wypada zadbać o walidację OV, cena wydaje się być spoko. Za zwykły EV jeżeli jest z wildcardem i instalacją w cenie 700zł to też nie jest kwota z księżyca.
  • Odpowiedz
@matixrr: Czytałeś może to co napisałem? - "Zależy co to za strona. Jak jesteś poważną organizacją, udostępniasz logowanie na tej firmowej stronce to wypada zadbać o walidację OV" Takiego ssl za 0 zł nie ma.
  • Odpowiedz
@sw69: a czytałeś co napisał OP? Bo to Ty określasz, że "Koledzy wyżej trochę mijają się z prawdą", a firma wspomina jedynie, że 700 zł chce za to "żeby ją Google lubił", więc nikt nie mija się z prawdą twierdząc, że można mieć to za darmo.
  • Odpowiedz