Wpis z mikrobloga

@Klepajro: Nie żeby coś, ale z drugiej strony Internetu jest takie mirko tylko z odgórnym banem na pato-content. Konkretnie lurker.pl. Nawet @zakowskijan72 już tam jest i też poprawia ludziom błędy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak w domu tylko bez pato
  • Odpowiedz
  • 1
@Klepajro ja mam 4 pierwsze wierszami na czarno. Był tam też tag fmma ale oglądałem wczorajszą galę i jednak zauważylem że to Fame MMA to jest bardzo ciekawe zjawisko. Szalony projekt który niesamowicie dobrze się przyjął i bardzo szybko ewoluuje. Jasne, nie jest to wydarzenie które będzie wpisywać się w kulturę wysoka ale nie tylko taka człowiek żyje. Z drugiej strony tak wygląda ten biznes - ma być chętny widz i
  • Odpowiedz
@Credek: To pokazuje jak robic fejm - jakas glupota jak Sexmasterka czy "temu...", dobrze, bedzie hejt, pozniej luz, fani wciaz przychodza, mija pare latek malo kto pamieta korzenie fejmu - wystarczy spojrzec na YT - od minecrafta do rapera
  • Odpowiedz
  • 0
@Chilli_Heatwave specjaliści w branży się uczą i siła rzeczy musi to iść do przodu i dopasować się do obowiązujących trendów. Jak by to nie działało to by ludzie się tym zajmując z głodu pomarli.
  • Odpowiedz