Wpis z mikrobloga

@FishyGuy wygrali z Włochami, którzy pokonali Hiszpanów, grając jak równy z równym a dzisiaj jak paralitycy nawet podać nie potrafią, ja tam jestem #!$%@? bo Hiszpanie wcale jakoś mega nie grają, po prostu Polacy przyjęli jakaś dziwną taktykę #!$%@?
@CreaOnion: Belgia może ma mniej ludzi (chociaż talentów sporo bo rozdają obywatelstwo na prawo i lewo), ale Hiszpania 46 milionów, Włosi 60 milionów. W każdym kraju europejskim (oprócz małych krajów i Finlandii) piłka nożna jest sportem narodowym. Wszyscy rywale mają bardziej rozwinięte ligi przez co więcej środków na kształcenie piłkarzy. To nie jest brak oczekiwań tylko realizm. Po za tym mylisz pojęcia bo nie bycie faworytem, a pogodzenie się z porażka
@CreaOnion powiedz mi kiedy Andora ugrała ba mistrzostwach Europy? Kiedy Andora zdobyła 6 pkt, I nie wyszła z grupy? Michniewicz przygotował tych chłopaków lepiej niż brzeczek seniorów. Pokazali ducha walki, pech to był taki, że przegrali bilansem bramek.
@blizejprzegrywu: coo? pokaz mi tych najlepszych na swiecie w obecnych latach, kiedys wystrzelili im Kooler, Rosicky czy Cech co mozemy porownac do naszych Piszczka, Lewego, Kuby czy bramkarzy.

Obecnie kojarze tylko u nich Schicka i Vaclika no nie powiem, najlepsi na swiecie.

I jasne system szkolenie musi byc dobrze przygotowany ale tez musza sie znalezc na to pieniadze.

A i w ostatnich latach kluby z Pragi znalazy sponsora czy cos podobnego
@FishyGuy plan przed mistrzostwami był prosty, obskoczyć #!$%@? od wszystkich, lub jakimś cudem zremisować i tyle a chłopaki wygrali z Belgią i ograli Włochy, co już wydawało się cudem. Hiszpania, to było wiadomo że jeżeli będzie remis to już i tak zajebiscie, niestety się nie udało. Jak dla mnie pozytywne mistrzostwa, bo nie spodziewałem się że będzie w ogóle z czego się cieszyć, a jednak zaskoczyli i pokazali że mogą się postawić.