Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szybkie pytanie, moja różowa uważa że za takie rzeczy nie powinienem być zły. No więc chcemy zacząć starać się o dziecko, a że teraz są dni płodne różowej to we wtorek powiedziała że "od dzisiaj do niedzieli sex codziennie". Oczywiście ja się ucieszyłem bo jak normalnie robimy to 2 razy w tygodniu to max a wiadomo im częściej tym lepiej. No to we wtorek był seksik, nawet 2 razy, już po różowa powiedziała że mam sobie wymyśleć jakąś pozycję nową to jutro poeksperymentujemy.
No to przyszła środa, różowa już jakaś niezadowolona była, mówi że w pracy coś tam, mniejsza o to, nie jest w humorze ok.
Wczoraj czekam czekam czy coś się wydarzy, w końcu się pytam jej czy coś działamy, "nie mam ochoty dzisiaj, jakbym miała to bym przyszła do ciebie".
No i nie powiem, już mniejsza o ten sex bo jestem przyzwyczajony do niego raz w tygodniu i jak już mam wybierać wolę raz a dobrze niż 2/3 razy ale słabe. Chodzi mi o to że mówi coś a potem nie dotrzymuje słowa, jeżeli wie że nie będzie jej się chciało codziennie niech nic nie mówi, bo tak ja się nastawiam a i tak #!$%@? z tego. Ona mi potem mówi że o takie błahostki jestem zły, że to nie jej wina że jej się akurat nie chce.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Kto ma rację?

  • Ja 61.3% (901)
  • Różowa 38.7% (568)

Oddanych głosów: 1469

  • 69
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze to zamiast robić dziecko to Wy popracujcie nad Wasza relacja i umiejętnością komunikacji - bo u żony raczej to szwankuje.
Staranie się o dziecko powinno być czasem bliskości wzmacniającej związek, Żeby to dziecko potem wychowywali kochający się rodzice dając mu dobre wzorce.

Jednak zauważyć bym chciała, że człowiek raczej rzadko jest w stanie przewidzieć że np.za 4 dni nie będzie mieć ochoty ( ͡º ͜ʖ͡