Wpis z mikrobloga

@Kjedne: ale zdajesz sobie sprawę, że morderca zadał ponad 30 ciosów nożem dziecku? Nie widzisz tej kolosalnej różnicy? Policja nie poszukiwała zwykłego podejrzanego. Ale co ja ci będę tłumaczyć, beton jest na argumenty niewrażliwy.

A dobra, zajrzałam w notatkę o Tobie:

Tęczuś, głosował na Wiosnę Biedronia

"Od siebie dodam, że o ile uważam, że Wiosna była niewypałem, to jeżeli Biedroń wejdzie do Zielonych, a na to się zapowiada, to cieszę się,
ale zdajesz sobie sprawę, że morderca zadał ponad 30 ciosów nożem dziecku? Nie widzisz tej kolosalnej różnicy?


@M1r14mSh4d3: My Europejczycy, wywodzący się z kultury łacińskiej uważamy, że nie możesz tak twierdzić, dopóki nie zostało to stwierdzone przez sąd.

Co skądinąd ma bardzo dalekie korzenie, bo nikt nie miał prawa nikogo karać bez decyzji pretora już w prawie rzymskim, a w międzyczasie bez decyzji sądu który reprezentował króla. Teraz mamy sądy które
@Kjedne: nikt nikogo nie karał. Ale do ciebie to nie dociera. Policja ma prawo doprowadzić na komisariat podejrzanego (w tym przypadku brutalnego mordu na dziecku) używając w tym celu form przymusu i zatrzymać taką osobę na 48h. Jeśli zostaną zebrane wystarczające dowody, prokuratura występuje do sądu o areszt tymczasowy. Koniec kropka. A Ty jeśli czegoś nie rozumiesz (masz prawo, w końcu jesteś wyborcą Wiosny Biedronia) to już nie moja wina, ale
Policja ma prawo doprowadzić na komisariat podejrzanego (w tym przypadku brutalnego mordu na dziecku) używając w tym celu form przymusu i zatrzymać taką osobę na 48h.


@M1r14mSh4d3: Używając do tego form przymusu dopuszczalnych prawem.

nikt nikogo nie karał.


@M1r14mSh4d3: No nie wiem, bo pierwotny argument był taki "czego on to nie zrobił". Póki co w świetle prawa nic nie zrobił i ten argument jest inwalidą.
Używając do tego form przymusu dopuszczalnych prawem.

I jak najbardziej użyto do tego formy dopuszczalnej prawem. Jeśli tobie się wydaje, że zostało naruszone prawo, bo ktoś w tvn tak powiedział, to przykro mi, ale coś z wami jest nie tak. Proponuję wejść na twitter i przejrzeć tag #bodnar oraz zajrzeć do Poland trends, nadal Bodnara jest w TOP5.

No nie wiem, bo pierwotny argument był taki "czego on to nie zrobił".
, bo ktoś w tvn tak powiedział,


@M1r14mSh4d3: Nie posiadam telewizora a z telewizji to głównie oglądałem Wrealu24 bo był wspaniały festiwal kucowego płaczu, więc kiepski strzał.

Jeśli tobie się wydaje, że zostało naruszone prawo,


@M1r14mSh4d3: mógłbym pisać w jaki sposób naruszono prawo, przede wszystkim EKPCz, ale po co, jeżeli dr Bodnar dokładnie to opisał w swoim oświadczeniu.

Ale spoko, szykuj podateczki, jak temu okrutnemu mordercy zapłacisz odszkodowanie, jeżeli ci