Wpis z mikrobloga

131192 + 125 = 131317

plan na dzisiaj był prosty - wrócić do południa do domu. Niestety problem pojawił się już przy wstawaniu - obudziłem się i z pół godziny zastanawiałem czy jechać gdzieś, czy iść dalej spać. W końcu się zebrałem z łóżka i chwilę przed 5 ruszyłem w trasę z zamiarem załatania małej dziury na mapie na #zaliczgmine.

Przy okazji udało się dotrzeć do przystanku przy którymś kiedyś zdjęcie wrzuciła @rdza, a jego lokalizację udało mi się namierzyć we wpisie @ElCidX

Trasa raczej nie obfitowała w atrakcje turystyczne i jedyne godne polecenia rzeczy to: kościół obronny i ruiny zamku w Inowłodziu. Warta odnotowania jest też ścieżka rowerowa z Inowłodzia do Spały - mimo tego, że szutrowa całkiem przyjemnie jechało się nią szosą, a fakt, że przebiega przez las dodatkowo ochronił mnie przed kropiącym deszczem. Powrót pociągiem z Tomaszowa Mazowieckiego, przy okazji pierwszy przejazd nowym nabytkiem ŁKA - Impulsem 2.

#rowerowyrownik #rowerowalodz #ruszlodz #wykoptribanclub #100km (nr 12) #przystankiboners
radoslaw-szalkowski - 131192 + 125 = 131317

plan na dzisiaj był prosty - wrócić do...

źródło: comment_70mph6S0miiAD3iBCNAEgpK43OXGbA8v.jpg

Pobierz
  • 9
niebieskie źródła był? Skansen rzeki Pilicy, zalew sulejowski, groty, bunkier w konewce


@ElCidX: odhaczone wszystko.
Nie są to jednak aż tak duże atrakcje, że zachwycają na tyle by do nich wracać po kilka razy tak jak na przykład zamki na Szlaku Orlich Gniazd. Ale trzeba się cieszyć z tego co się ma i jak ktoś się wybiera w te rejony to mu coś podrzucam z tego co wymieniłeś - sam planuję