Wpis z mikrobloga

Gdy w zeszłym roku zaginął 8-letni Gabriel Cruz, szukało go 5 tysięcy osób. To była największa akcja poszukiwawcza w historii Hiszpanii. W poszukiwania bardzo aktywnie włączyła się partnerka ojca tego dziecka, Ana Julia Quezada. Występowała na wiecach w koszulce z jego zdjęciem i udzielała wywiadów mediom, bardzo zatroskana i przejęta. Na każdym kroku pocieszała swojego partnera, zrozpaczonego i przerażonego o los synka. Kiepski ze mnie Hitchcock - tak, zgadliście, to ona go zamordowała.

Została zatrzymana w momencie, gdy odkopała jego zwłoki i przywiozła do garażu, prawdopodobnie chciała zatrzeć ślady. Nie wiedziała, że ma już na plecach służby, które uważały ją za jedną z potencjalnie podejrzanych. To był właściwy trop.
Co więcej, w latach 90-tych ta kobieta miała własną córkę. 4-letnia dziewczynka wypadła z okna z 7 piętra, nie miała szans. Wtedy uznano to za przypadek, teraz badane jest, czy nie była to kolejna zbrodnia tej dzieciobójczyni.

Zanim morderczyni (ładnie odmieniłem to słowo, feministki, czy odmieniamy na rodzaj żeński tylko te pozytywne słowa?) przyznała się do zamordowania chłopczyka (wierzcie lub nie, początkowo zaprzeczała mimo zwłok w bagażniku jej auta i przyłapania jej na gorącym uczynku), feministki w Hiszpanii dostały prawdziwej wścieklizny. Rozpoczęła się kampania w obronie oskarżonej. Nie wierzyły w jej winę, próbowały przerzucać odpowiedzialność na ojca Gabriela, a kiedy Hiszpanie rozpoczęli akcję ,,Wszyscy jesteśmy Gabrielami", jedna z aktywistek feministycznych napisała: ,,To co stało się Gabrielowi nie jest ładne. Ale każdego dnia w Syrii giną dziesiątki dzieci i nikt nic nie mówi. Jestem pewna, że gdybym dzisiaj powiedziała: zamordowano w Syrii 7-letniego Ahmeda, to nikt by się nie przejął. Więc, nie - nie wszyscy jesteśmy Gabrielami".

Ta zlewaczona idiotka naprawdę nie potrafi pojąć dlaczego Hiszpanie bardziej przejmują się zamordowanym kilkuletnim rodakiem, niż dziećmi w Syrii. I z tego powodu odbiera im prawo do solidaryzowania się z chłopcem. Tak jakby to on lub jego ojciec byli winni tego, że w Syrii też giną ludzie.

Uzupełnienie tej historii pojawiło się kilka dni temu, ponad rok po zamordowaniu chłopczyka. Na upamiętniającym go monumencie w kształcie wieloryba (Gabriel kochał ryby i ssaki morskie, malował je i planował zostać naukowcem badającym ich życie), ktoś nabazgrał sprejem feministyczny napis: ,,Zostań feministką i znieważaj płeć męską, nieważne czy to chłopiec czy mężczyzna."

Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że mógł to zrobić jakiś kretyn w celu zdyskredytowania feministek (tak jak opisywałem przypadki Żydów malujących swastyki w celu sztucznego pompowania problemu antysemityzmu), ale biorąc pod uwagę to co opisałem wyżej i inne psychomaniakalne zachowania radykalnej lewicy, takie teorie spiskowe są mało prawdopodobne. Psychozy feminizmu nie trzeba sztucznie ubarwiać, występuje w naturalnej postaci aż nazbyt często.

Nie wszyscy na tym świecie jesteśmy Gabrielami.

I, jak widać, nie wszyscy jesteśmy normalni.

Źródło: https://www.facebook.com/razproza/posts/2375931855951567?__tn__=K-R

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #feminizm #logikarozowychpaskow #ciekawostki #kryminalne
ModelCocomo - Gdy w zeszłym roku zaginął 8-letni Gabriel Cruz, szukało go 5 tysięcy o...

źródło: comment_eOjNRvMX7gGlz42Bc1td6V9hqO691xbm.jpg

Pobierz
  • 46
@ModelCocomo:

Zanim morderczyni (ładnie odmieniłem to słowo, feministki, czy odmieniamy na rodzaj żeński tylko te pozytywne słowa?) przyznała się


Nie, mogłeś napisać "Zanim morderca przyznała się", w ogóle, powtarzam, w ogóle nie wyszedł by z tego potworek językowy xD

(Tak, to sarkazm, jakby ktoś miał wątpliwości. Używanie nieznajomości języka polskiego jako argumentu przeciw feminizmowi nie jest merytoryczne.)
Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że mógł to zrobić jakiś kretyn w celu zdyskredytowania feministek


@ModelCocomo: to i tak słusznie, bo z feminizmem trzeba walczyć
@ModelCocomo
@Alex_Krycek z moich obserwacji (kilka miesięcy w Hiszpanii) - przesada że nie mają życia czy coś, sądzę że żyje się przeciętnemu lepiej niż w PL i tak - ale zdecydowanie feminizm jest mocno widoczny. Temat na dłuższy wpis, takiemu przeciętnemu Jorge na pewno ciężej o dziewczynę. widać to bardzo w klubach - baaardzo często laski bawią się odosnki, faceci osobno - i wcale do tych dziewczyn za bardzo nie podbijają