Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś mi może powiedzieć jak radzicie sobie z abstynencją seksualną. Różowa here. Niebieskiego nie ma już miesiąc a wraca za 3 tygodnie. Nic już nie pomaga, próbowałam wszystkiego co znam, ale rzuca mi się już na łeb. W każdym facecie widzę penisa, który by mi zrobił dobrze. Najdłuższa przerwa która znoszę w miarę dobrze to 2 tygodnie. Czy powinnam iść do lekarza ? Poradzicie mi coś, bo wy tutaj jesteście expertami od nie uprawiania sexu. Liczę na Was bo nie chcę zdradzić niebieskiego!
Proszę mi nie pisać, że to bait. To moje życie i wcale nie jest mi do śmiechu.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thachi: powtarzam, to prawdopodobnie tylko konkubinat. Nic nieznaczący chwilowy konkubinat. Zdradzi typa, rozejdą się i sprawa się wyzeruje. Znajdzie sobie nowego niebieskiego.
  • Odpowiedz
OP: @JeszApokalipsy Nie rozmawiałam z nim a co to pomoże, przecież nie rzuci wszystkiego i nie przyjedzie mnie pompować (,) nawet nie chce mu mówić bo zasieje w nim ziarno zwątpienia ale ja go w życiu nie zdradzę, prędzej jakieś prochy będę brała.. rozchodzić nie mogę ..

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel_pijak}
  • Odpowiedz
OP: @JeszApokalipsy no nie powiem mu bo to właśnie zabrzmi tak jak to napisałaś, on tego nie zrozumie. S--s to żaden tabu bo mam duże libido, ale niektóre rzeczy po prostu przemilczeć, znam go już tyle lat, wiem ze by to uraziło jego męska dumę no i zaraz by było ze chce go zdradzać jak go nie ma...

@Thachi przecież napisałam, że zdrada nie wchodzi w grę. Nie pytam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozwiązanie jest jedno, nie daj nawet odpocząć swojej p-----e. Żadnej męskości teraz nie doświadczysz, nie ma na to mowy, męskość powinnaś czerpać tylko od swojego faceta. Teraz możesz się zaspokajać czysto mechanicznie. I tylko tyle. Ewentualnie sproboj może jakos na kamerkach z nim wlasnie, jesli lubisz takie rzeczy
  • Odpowiedz
OP: Jak się historia zakończyła jesteście ciekawi ?
Wołam !@marcel_pijak: @JeszApokalipsy: @Thachi: @Doomino: @worldmaster: @Neil_Edwin_Michael: @Andi128: @simpsonek: @zichenbaum: @Koloses: @Wielki_Atraktor: @Cumpelnastodwa: @Blaskun: @grozny-mis-powrocil: @Illidank: @PieronWoBistDu: @gracilis: @peoplearestrange: @grajkoo

Mordowałam się jeszcze kilka dni, aż dzisiaj napisałam do niego rano czy by nie przyjechał na pukanko, napisał ze musi się przespać i później cisza, myślałam olał temat, juz obmyśliłam plan isc jutro prywatnie do ginekologa co by mnie nie wyśmiał, a tu.. Ten wariat przyjechał, nic się nie
  • Odpowiedz