Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Pobierz Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...
źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg
  • 1073
@Goodie_pl: Chciałbym otrzymać konsole ze względu na to, że wieczorami z chęcią pograłbym w gry, których mój PC nie uciąga, całych wakacji nie można spędzać na zewnątrz, bo ile można? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Goodie_pl Niestety nie dane by mi było spędzić całego lata grając na konsoli, ale na pewno z wielką przyjemnością spędziłbym wiele nocy grając w tytuły zarezerwowane dla ps. Dlaczego to ja chciałbym wygrać? Spędzam codziennie 12/16 godzin w pracy, zarabiając niewiele więcej niż dzienna krajowa. Niestety nie mam możliwości zmiany pracy przez najbliższe parę lat i tkwię w zawieszeniu pomiędzy pracą, a powrotami do rodzinnego domu. Będąc w mieście gdzie pracuje nie
@Goodie_pl: ponieważ skończyłem właśnie naukę w gimnazjum i miałbym co robić w przerwach między spotkaniami ze znajomymi no i oczywiście walić nocki w fifę, PES-a albo jakiegoś innego FPS-a...