Wpis z mikrobloga

@lukasTHEplayer: jesli myslisz ze odmówienie doslownie kilka minut przed 12 Ci pomoże (bo ustawiłeś odjazd na 13) to sie mylisz. cala sytuacja została dokładnie opisana i zgłoszona łącznie z tym że manipulujesz czasem odjazdu i nie czekasz regulaminowych 15 minut.
  • Odpowiedz
@lukasTHEplayer: gówno burza powstała bo sam ją wywołałeś pokazując swoje ego na portalu ze śmiesznymi obrazkami i szukając poklasku. ok, punktualność to ważna rzecz ale mógłbyś czasem wyciągnąć kij z dupy, spóźniła się to się spóźniła ale to ty złamałeś regulamin bo nie czekałeś regulaminowych 15 minut (przeczytałem cały regulamin i wiem co piszę). Kolejna sprawa, tak bardzo Ci się śpieszyło ale czas na dodanie wpisu na mikroblogu to znalazłeś? i
  • Odpowiedz
@lukasTHEplayer: masz racje smieszna
-złamałeś regulamin
-piszesz jak zwykły cham i prostak
-zmieniasz godzinę odjazdu
-mówisz że nie poczekasz kilku minut a w tym czasie dodajesz wpis na wykopku
-szkalujesz osobą której cała sytuacja dotyczy
  • Odpowiedz
@Kleklebec: Cham i prostak bo prosilem o punktualnosc i odmowilem przejazdu? Nikogo tez nie nazwalem krolowa, zapytalem tylko czy jest jakas wysoko postawiona persona? Ale w momencie gdy pani napisala „nikomu korona z glowy nie spadnie” to troche sie zdenerwowalem. Nie szkaluje zadnej osoby przedstawilem tylko zdjecia, ktore w sumie moga byc sfabrykowane na potrzeby gowno-wpisu. Nie ma zadnego imienia, nie ma zadnego numeru. Mam wrazenie ze ktos za dlugo w
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Mam wrażenie, że twój nick jest szczególnie trafny biorąc pod uwagę twój komentarz. Po pierwsze nie pluję na OPa i nie wiem skąd wysnuwasz takie wnioski. Po drugie nie mówimy o kierowcy autobusu, konduktorze itp. tylko o kierowcy prywatnego samochodu. OP zrobił jak chciał i tyle a z tym autyzmem i debilami to sobie odpuść bo takie gadki są po prostu słabe.
  • Odpowiedz
@Irekpodeszwa: Gdyby sie spoznila w trakcie i dzwonila to bym poczekal. Ale ona juz z gory zalozyla ze sie spozni. A potem moze jeszcze kolejne 10min i chui, juz 20min w plecy. A dopoki to moje auto i ja jestem kierowca to wybacz, ale ja bede decydowal. 12 to 12. Ja jako pasazer na blabla zawsze bylem wczesniej. Przed czasem. Bo to mi zalezalo zeby pojechac, a nie odwrotnie. Plus szacunek
  • Odpowiedz