Wpis z mikrobloga

@lukasTHEplayer: i właśnie dlatego nienawidzę z ludźmi pisać, bo u niektórych uaktywnia się jakiś #!$%@? syndrom dramaturga. A jak z tym samym gościem gadasz przez telefon to okazuje się, że to jakaś jąkająca się #!$%@?, która potrzebuje 20 sekund na ułożenie jednego zdania. Weź się lecz.
  • Odpowiedz
Ja bym tylko chciał wiedzieć: 1) dlaczego kursowanie co 5 minut to problem b) dlaczego koniecznie musiała się spóźnić następnego dnia te 10 minut
  • Odpowiedz
Oboje smutni jestescie


@melatonin2803: Nie. Tylko ta panna jest smutna. Gdyby jechał sam i się nie spieszył to pewnie by poczekał, ale on się umówił z trzema innymi osobami i to, że one mają czekać już w porządku nie jest. A co jeżeli po 10 min jej nie będzie, albo po 20 min zadzwoni by jeszcze 10 min poczekać? Jest to ewidentny brak poszanowania czasu innych i jest to bardzo częste
  • Odpowiedz
@lukasTHEplayer Ja zawsze w takich sytuacjach czekam max 15 minut, z tym ze informuje ze jesli dana osoba nie zjawi się za 10-15 minut, to po prostu odjezdzam. Tak naprawdę karma wraca i dziś spóźniła się ona, a jutro możesz spóźnić się Ty, bo będą korki i nie zdążysz być po pasażerów na czas. W pełni się zgadzam tez z Tobą zgadzam- mogła wyjść wcześniej i w tym wypadku wina jest po
  • Odpowiedz
Jeździłem dość długo na blablacar i były kwiatki różne. Max czekałem z innymi godzinę (wspólna decyzja wszystkich) bo ludzie jechali gdzieś zza Warszawy i najzwyczajniej ich zatrzymało po drodze przez remonty czy korki.
Innym razem ktoś dzwonił, że będzie za 5-10 minut bo autobus się wlecze czy uciekł. Ogólnie do 15 minut mogłem czekać w 95% przypadków i brałem to pod uwagę.

95% ludzi też trafiało mi się przyzwoitych po prostu :D
  • Odpowiedz
@Kleklebec: Oho chyba robi sie z tego grubsza akcja. Spiesze z wyjasnieniem. 26 i pol godziny przed odjazdem napisalem: Hej blabla sie zawiesil i nie moge zmienic godz wyjazdu. Ruszam o 12:00. Pasuje Ci ta godzina? I nie moglem zmienic juz tej godziny o czym informowalem pasazerow i jakos nikt z tym nie mial problemow.
  • Odpowiedz
@lukasTHEplayer: zostałeś zgłoszony do blablacara za złamanie regulaminu. chodzi o te przepisowe 15 minut. załączono również link do twojego wpisu na wykopku i screeny twoich intelektualnych wycieczek co do osoby którą tu opisujesz.
  • Odpowiedz
@Kleklebec: Ale chyba nie zlamalem regulaminu bo odmowilem jej przejazdu z wyprzedzeniem? Co innego jakbym zadzwonil do niej o 12:00 i powiedzial, ze nie czekam. Powstala troche gownoburza. Ludzie wy nie macie co robic z wolnym czasem? Rycerze rzuceni do walki widze
  • Odpowiedz