Wpis z mikrobloga

Kierowca ma swoje standardy i jeśli wiezie też innych pasażerów to nie chce przez jedną osobę narażać się na negatywne opinie wśród nich


@roziu135: kolego, regulamin blabla mówi coś innego:

8.2. Zobowiązania Kierowców
(xi) oczekiwania na Pasażerów w uzgodnionym miejscu spotkania przez co najmniej 15 minut po uzgodnionej godzinie;

ale rzeczywiście tutaj jest pewna nieścisłość- inne osoby będą również niezadowolone, ale powinny sobie zdawać sprawę, że kierowca może mieć obowiązek czekania
  • Odpowiedz
@Emes22: wg regulaminu blabla, kierowca powinien poczekać 15min. Mógłby później wspomnieć o tym w komentarzu, że pasażer się spóźnił i obniżyć ocenę. Jeżeli ktoś jako kierowca nie ma zamiaru czekać 15min- niech nie korzysta z platformy blabla, ponieważ pasażerowie oczekują (pomijając fakt że jest to niegrzeczne z ich strony), że skoro rezerwują przejazd przez platformę blabla, że kierowca będzie przestrzegał regulaminu

8.2. Zobowiązania Kierowców
(xi) oczekiwania na Pasażerów w uzgodnionym miejscu
  • Odpowiedz
@Ka4az: @Muireann: Widać jesteście tak samo niekulturalne jak ta kobita i uważacie, że spóźnianie się jest OK i to świat ma się dostosować do waszego nieogarniętego życia a nie na odwrót.

@lukasTHEplayer wyraźnie miał podaną godzinę i to nie ona mu robi przysługę a on jej.
Do PKP, PKS, LOTu czy MZK też dzwonicie by na was poczekali?
  • Odpowiedz
@m0rgi Nienawidzę jak ktoś się spóźnia i najczęściej wtedy kończę znajomość, nie zwalnia to jednak z przypadki że w takim wypadku mam #!$%@?, a nie wypisuje wiadomości i kogoś obrażam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krolcz: a kierowcy oczekują, że ludzie będą się stawiać na czas. 15 minut, kierowcy mają powiedzmy 8 przystanków. Wystarczy, ze tylko czwórka się spóźni bo "regulamin pozwala to se mogę". Daje to aż godzinę opóźnienia. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Babka jest w Warszawie, jedzie metrem. Bez przesady, że nie może dojechać 10 minut wcześniej wiedząc o przejeździe. Z kierowców tak naprawdę mało kto sprawdza oceny z tego co
  • Odpowiedz
@krolcz: Masz racje, nie powinienem uzywac takich sformuowan w jej kierunku. Puscily mi troche hamulce bo bylem zaskoczony jej reakcja w stylu nikomu korona z glowy nie spadnie, ale to niczego nie tlumaczy.
  • Odpowiedz
@Emes22: okej, świetne wyliczenia, Twoja postawa jako pasażera świetna (jestem kierowcą i skrupulatnie sobie dobieram pasażerów, żeby nie było kwiatków) ale jak nie chcesz przestrzegać regulaminu (czyli nie masz zamiaru czekać ew. 15min na pasażera) to nie korzystaj z platformy- mam na myśli sytuację, że OP ma w dupie pasażerkę która się spóźni 10min i jest święcie przekonany że screeny z konwersacji są podstawą do jego obrony, a Blabla na skargę
  • Odpowiedz
@lukasTHEplayer: o hui, dopiero teraz doczytałem: korona by IM z głowy nie spadła, bo najpierw przeczytałem MI XDDD teraz to Cię rozumiem mirek, też bym się #!$%@?ł, roszczeniowe babsko, ale niestety te regulaminowe 15min. to gwóźdź do trumny w razie jej skargi czy czego to ona nie napisze
  • Odpowiedz
@Outline: @Outline: Obdzwonic pozostalych, moze frytki do tego? Co jeszcze mam zrobic zeby dogodzic wszystkim? Kanapki na podroz?? „o ile sam sie nie spieszylem” no wlasnie. Super ze sa takie nieotepiale nie-sieroty jak Ty na tym swiecie. Gratuluje. Pewnie chad i informatyk 15k.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@przegrany_przegryw: blabla car to nie pks ani nawrt taksowka tępy #!$%@? dzbanie, a on nie jest zadnym konduktorem czy nawet kierownikiem wciskania chamulca, tylko zwyklym januszem burakiem ktoregi dupa boli bo musi czekac 10 minut a baba zawczasu uprzedzila ze sie spozni, 200% ze by czekal gdyby nie napisala
  • Odpowiedz