Wpis z mikrobloga

Mirasy, mój wysłużony już, pięcioletni Samsung Galaxy S3 Neo wydaje z siebie swoje ostatnie tchnienia. W najbliższym czasie będę musiał zainwestować w nowy telefon, ale praktycznie w ogóle się na tym nie znam. Zależy mi na tym, żeby był w miarę tani, nie wymagam od niego cudów - korzystam z podstawowych funkcji + Spotify + YT + vikop. Żadnych gierek etc. Moglibyście coś polecić, im taniej, tym lepiej xd.
--------------------------------------------------------------
#android #telefony #smartfon #huawei
#xiaomi #samsung #sony #lg #honor #nokia
  • 10
@satanic: Łap współczesnego Samsunga w twoim budżecie i już :) Interfejs jest rewelacyjny, masa dodatkowych funkcjonalności, właściwie wszystkie mają WiFi Calling, ładowanie bezprzewodowe niestety tylko w najwyższych modelach chyba (to powinien być standard). No i wszystko śmiga super płynnie nie ważne czy na moim S8 czy np J4+ jaki sprawiłem tacie (520zł ! )
smartfon który ma poniżej 3-4gb ramu w 2019 to raczej słaby pomysł


@PanPrezes_PL: @satanic: Panie Prezesie, nie miałem takich obaw ale mnie o tym też informowano, widząc jak działa system w ostatnich latach na Samsungach jednak się nie obawiałem i widzę że faktycznie spokojnie to wystarcza i to wcale nie do lekkiego użycia. Szatan zaznaczył do czego chce go używać więc do tego spokojnie wystarczy :) Z dużą rezerwą wręcz!
@PanPrezes_PL: @satanic: A właśnie, tak samo właściwie dowolna Nokia w tym budżecie, a do 700 zł już są fajne - sporo ich w rodzinie przeforsowałem i działają perfekcyjnie. Tam za to nie samsungowy soft ale czysty Android w ramach programu aktualizacji Android One - też mogę polecić z czystym sumieniem :)