Wpis z mikrobloga

Absurdalne wytłumaczenie Michalkiewicza, dlaczego powinno się zakazać marszów LGBT. Pytanko do jego fanów, jeśli przyjmujecie to wyjaśnienie, że homoseksualizm jest tak samo zaraźliwy, jak syfilis:
1) Ile znacie przypadków, że ktoś zaraził się homoseksualizmem?
2) Ile marszów LGBT musielibyście obejrzeć, żeby samemu zapragnąć wsadzić koledze w pupę?
3) Na jakiej podstawie uważacie, że celem propagandy LGBT jest uczynienie szystkich gejami (coś, czego nigdy nie powiedzieli), a nie akceptacja homoseksualizmu przez resztę społeczeństwa (ich faktyczny postulat)?

#neuropa #4konserwy #lgbt #michalkiewicz
lewoprawo - Absurdalne wytłumaczenie Michalkiewicza, dlaczego powinno się zakazać mar...
  • 29
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Nie zapominaj o codziennym knuciu jakby to wykorzystać gojów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam jak byłem jeszcze młodym chłopcem z podstawówki też tak myślałem o tym państwie dopóki nie zacząłem czytam o tym jak Izrael naprawdę wygląda.
  • Odpowiedz
Przecież to ma sens, wystarczy zobaczyć co się dzieje w takim USA. Adoptowane dzieci przez pary homoseksualne są w zasadzie wychowywane na degeneratów


@stefan8800: Oczywiście wykopowe bzdury podparte tylko wypocinami z frondy. Mógłbyś się jednak podeprzpeć rzetelnymi badaniami, tylko po co?
https://www.theguardian.com/australia-news/2017/oct/23/children-raised-by-same-sex-parents-do-as-well-as-their-peers-study-shows
https://www.washingtonpost.com/business/2019/02/06/children-raised-by-same-sex-couples-do-better-school-new-study-finds/?
  • Odpowiedz
As of 1999, 65% of Israeli Jews believed in God, and 85% #!$%@? in a Passover seder. However, other sources indicate that between 15% and 37% of Israelis identify themselves as either atheists or agnostics.


@Flutter_M_Shydale:
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Tak naprawdę nie chodziło mi o sens twojej wypowiedzi, bo masz oczywiście rację, ale o samo stwierdzenie o dużej ilości ateistów. Wszystko rozbija się defacto o nomenklaturę, bo widzisz są opracowania które rozróżniają ateistów i secular jews, pośród których duża część zapewne również nie wierzy w Boga, ale i tak nie są oni uwzględniani jako ateiści, przez co duży odsetek ateistów podawany jest jako 1,5% ( ͡°
FlutterMShydale - @Kozajsza: Tak naprawdę nie chodziło mi o sens twojej wypowiedzi, b...

źródło: comment_huYwQRzjnQYX8xX135PTAHGN4woSaD4Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz