Wpis z mikrobloga

Absurdalne wytłumaczenie Michalkiewicza, dlaczego powinno się zakazać marszów LGBT. Pytanko do jego fanów, jeśli przyjmujecie to wyjaśnienie, że homoseksualizm jest tak samo zaraźliwy, jak syfilis:
1) Ile znacie przypadków, że ktoś zaraził się homoseksualizmem?
2) Ile marszów LGBT musielibyście obejrzeć, żeby samemu zapragnąć wsadzić koledze w pupę?
3) Na jakiej podstawie uważacie, że celem propagandy LGBT jest uczynienie szystkich gejami (coś, czego nigdy nie powiedzieli), a nie akceptacja homoseksualizmu przez resztę społeczeństwa (ich faktyczny postulat)?

#neuropa #4konserwy #lgbt #michalkiewicz
lewoprawo - Absurdalne wytłumaczenie Michalkiewicza, dlaczego powinno się zakazać mar...
  • 29
@kopytko1234: Ja to nie widzę sensu jakichkolwiek marszów niepowiązanych ze świętami państwowymi. Zwykłe marnotrawstwo państwowych pieniędzy, blokada publicznych ulic. Nie widzę problemu, by miasto ustaliło cenę za organizację marszu i wówczas niech osoby prywatne się składają na taki cel, jeśli tylko mają na to ochotę.
@lewoprawo: lubię Pana Michalkiewicza ale on nie jest poważny. Nikt nie zna przypadku zarażenia ale wmawiając nieukształtowanym dzieciom że homoseksualizm to taka super sprawa może je skrzywić czego nie chcę.2 Nie chcę oglądać żadnych marszów jak macie robić marsz róbcie to na jakiejś wsi gdzie nikomu nie będziecie przeszkadzać. Tak nakazuje logika by dać o sobie znać ale nie utrudniać życia. Mam wrażenie że ludzie organizujący parady czegokolwiek nie rozumieją jakie
@Wilczek03:

Odpowiedziałem w nowym wątku.


To masz na myśli?

Skoro propagowanie homoseksualizmu nie ma nic wspólnego z wpływem na orientację, to rasizm nie ma nic wspólnego z wpływem na poglądy. Skoro dla #neuropa istnieje płeć kulturowa i biologiczna i wszystko ma podłoże przynależności, a płeć można sobie wybrać, to i orientację również, według tej logiki. No, ale zaraz, orientacja? Nie, no, to nie, to akurat nie XD Czyli kreujmy "prawdę" tak,
Przecież to ma sens, wystarczy zobaczyć co się dzieje w takim USA. Adoptowane dzieci przez pary homoseksualne są w zasadzie wychowywane na degeneratów, które od małego obracają się w towarzystwie zboczeńców i homoseksualistów (głośny przypadek tego dragqueen 10-letniego chłopca, który tańczy na rurze w gejowskich klubach) albo już 3 latkom potrafią wcisnąć terapię hormonalną zmiany płci
1) Ile znacie przypadków, że ktoś zaraził się homoseksualizmem?


@lewoprawo: Zero. Za to sporo z waszego środowiska zaraziło się czymś innym ( ͡ ͜ʖ ͡)

2) Ile marszów LGBT musielibyście obejrzeć, żeby samemu zapragnąć wsadzić koledze w pupę?


To pytanie do dzieci bo na nich skupia się uwaga tego całego lgbtqwerty i to dzieci lubią eksperymentować.

(...)akceptacja homoseksualizmu przez resztę społeczeństwa (ich faktyczny postulat)?


Ależ nikt
@sow_hoz: W ogólę mam bekę z tego jak w Polsce postrzega się Izrael - ludziom wydaje się że Żydzi to w 90% pejsate kurduple w jarmułkach, które przez całą sobotę nawet nie ruszają palcem bo szabat. Tymczasem to kraj w wielu aspektach dużo bardziej liberalny od Polski, z dużym odsetkiem ateistów, gdzie wiele osób na ortodoksów patrzy wręcz z pogardą.