Wpis z mikrobloga

@ccc111: szczerze mówiąc to mając 300k+ wolałbym kupić na jakimś osiedlu z PRL w wielkiej płycie i #!$%@?ć do współczesnego standardu mieszkano. Zwykle takie osiedla mają super dojazd, są w miarę blisko centrum, infrastruktura dojrzała, nie zaglądasz somsiadowi w okno.

No ale to nie "deweloperskie" i "wstyd" przed znajomymi że nie trzeba dojeżdżać 2 godziny do centrum.
@FLAC Z blokami z wielkiej płyty jest ten problem że ich żywotność też nie jest wieczna. To nie kamienice a remont wielu z nich może być nieoplacalny i będzie trzeba je wyburzać. A co wtedy będzie się działo z mieszkancami to nie mam pojęcia.
@borjaki: ja wynajmuję w wielkiej płycie, gaz mam, a sąsiedztwo mieszane, kilka emerytów na górze, na moim poziomie młoda para i małżeństwo ~30-40. Brak meneli i czyste klatki. Więc może być dobry PRL.
@Poldek0000: Chyba Cię poje**ło... Wskaż jakieś dowody, inwestycje tego dewelopera, plany, czy cokolwiek co poprze Twoją teorię z dupy. Wiem, że to stowarzyszenie robi kawał dobrej roboty, bo też mieszkałem jakiś czas na Bemowie i potwierdzam, że działalność tych szkółek lotniczych wszystkich na około drażni, a facet który prowadzi te stowarzyszenie jest jednym z mieszkańców tej części dzielnicy, nad którą te dwupłatowe gruzy najczęściej kołują, łamiąc często przy tym przepisy.

Fajnie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@McCool: likwidacja szkół lotniczych to likwidacja biznesu i miejsc pracy. Jest pierwszym krokiem do całkowitej likwidacji lotniska.
Brakuje nam na dzielni blokowisk? Serio?
Wszystkich w koło drażni lotnictwo na Bemowie? Z moich obserwacji wynika, że drażni nielicznych. Od zawsze lotnictwo tam było i oby zostało.
Samowolka? W czym ta samowolka się objawia?
Zapewniam Cię, że przepisy nie są łamane. Gdyby były, ULC nakładał by kary. Pytanie coś się od czasu do
@niechswiatplonie: Chodzi o to, że w cywilizowanych stolicach Europy takie kwiatki nie funkcjonują. Masz od groma szkół latania pod Warszawą i jeżeli dojdzie do zaprzestania wykorzystywania lotniska Warszawa-Babice w celach szkoleniowych, to po prostu te szkoły przeniosą się tam, gdzie są już inne i jest już infrastruktura do tego przygotowana.

O fenomenie tych szkółek pisali już nawet dziennikarze, wskazując, że kosztem spokoju mieszkańców, robi się dobry biznes, bo aby się tam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z blokami z wielkiej płyty jest ten problem że ich żywotność też nie jest wieczna. To nie kamienice a remont wielu z nich może być nieoplacalny i będzie trzeba je wyburzać.

@ccc111: Nie wiem co niby miałoby się stać z takim blokiem, do wywiercenia dziury w ścianie potrzeba wiertła z vibranium i młota z siłą uderzenia 3J, a jak sąsiadowi gaz #!$%@? to tylko okno mu wypada z futryną nie ruszając