Wpis z mikrobloga

Jak tam z rozmiarówkami powerslide? Nadal zwalone? Mam 295mm stopy, niby fituje w rozmiar 45 ale nie wiem czy nie brać 46? Customy z bladeville więc oni też woleliby uniknąć wymiany jeśli okazałyby się za małe.

#rolki
  • 36
@jaaniety: W Nextach ten liner jest na 2 rozmiary 40/41 tak jak mówisz. Masz luz od linera do skorupy na czubku buta? Bo jeśli nie to w sumie rolki wypadają 41. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc to by potwierdzało to co napisał @GaiusBaltar
@4x80: Właśnie na początku chciałem Nexty ale później stwierdziłem, że odpuszczę skorupę. I padło na Evo, bez większego powodu, jakoś się zajarałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podwozie w całości z Nextów pro będzie przeszczepione dlatego byłby ew problem ze zwrotem.
@4x80: Co w sumie wg Ciebie te Evo tak dyskwalifikuje z miasta? Bo w sumie jedyne co mi teraz na myśl przychodzi, to że może faktycznie nieco bardziej wytrzęsie stopą ale z drugiej strony wygoda+precyzja bezlinerowca.
@4x80: Z drugiej strony dystansów wielkich tym robił nie będę, raczej polatać w kółko jakąś godzinkę ¯_(ツ)_/¯ A cały setup wypada jakoś 500 drożej od Nextów Pro, więc nie ma dramatu.