Wpis z mikrobloga

  • 0
@popo_von_kox możesz opisać kwestie badań? Jak to wygląda? Z tego co widzę lista miejsc, gdzie można zrobić takie badania jest dosyć krótka. jestem ze Śląska i w mojej okolicy chyba nie ma żadnego ośrodka robiącego badania. Najbliżej chyba Wrocław, a może źle szukam
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Jest jeszcze Kraków jeżeli myślisz o tylko turystycznej licencji to możesz jechać do Krakowa. Ja jechałem do Wrocka bo marzy mi się zawodowa licencja a dopłata do zawodowego badania (1 klasa) to "zaledwie" 150 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
  • 0
@popo_von_kox a te badania odbywają się w ciągu jednego dnia? Coś więcej mozesz napisać o tych badaniach? Widziałem listę specjalistów, jednak bardziej z punktu widzenia interesanta
  • Odpowiedz
@tomszczyk: drugą klasę to robiłem ponad 10 lat temu ostatnio, ale w zeszłym roku jednyka zajęła mi w WIMLu jedno przedpołudnie. Krew, RTG klatki, audiogram, okulista, laryngolog, spirometria itd. Teraz podobno są jeszcze narkotesty plus coś innego. Podejrzewam, że na dwójkę jest to samo. Zobacz na stronie ośrodka albo zadzwoń. Jeżeli nie masz jakichś przytłaczających problemów ze zdrowiem to dwójkę dostaniesz.
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Robiłem pierwszą klasę we Wrocławiu po to by się sprawdzić czy jest sens ładowania kasy w licencje i czy zdrowotnie spełniam wymagania. Zajęło mi to 8 h ale z czekaniem do lekarza okulisty z godzinkę (akurat wtedy wszystkich przyjmował) i ze zdjęciem RTG.
  • Odpowiedz