Wpis z mikrobloga

  • 37
@TheAwaken xD ja też jak z kimś rozmawiam to często miętole coś w ręce i to niezależnie czy mówię prawdę czy też nie. On miał w nosie tę pseudokomisję
  • Odpowiedz
@TheAwaken: no to niech komisja udowodni. A zapomniałem, to tylko cyrk medialny "patrzcie jak się Tusku wije pod nawałnicą faktów, lejemy go jak miło!".
  • Odpowiedz
@Riess: sam Tusk udowodnił, że ma coś za uszami uciekając na posadę do UE. Dziwne by było, gdyby dzisiaj przyznał się, że świadomie pozwolił na takie przekrety.
  • Odpowiedz
@TheAwaken: Aha. To co robią służby od 2015 roku? Co robi Ziobro z prokuraturą, Kamiński z CBA, co robi CBŚ? Gdzie dowody albo tropy? Kaczyński miał pogonić układ i rozliczyć tych co nakradli. To gdzie to rozliczenie? Zamiast tego mamy szopkę z przewodniczącym - młokosem bez charyzmy z i manierą mądrali że szkolnej ławki. Czy PiS nie ma mądrzejszych ludzi do tego? Czy nie ma od tego mądrzejszych ludzi w aparacie
  • Odpowiedz
Trochę ogarniam psychologie.


@TheAwaken: "Oglądałem wszystkie sezony Mentalisty i Lie to Me, więc można powiedzieć, że trochę ogarniam psychologię - Tusk kłamał" xD
  • Odpowiedz
Trochę ogarniam psychologie. I tak sobie oglądałem przesłuchanie Tuska. Wniosek obiektywny? Ma za uszami. Nerwowe ruchy ręką, ucieczki wzrokiem, bawienie się długopisem.


@TheAwaken: naczytałeś się fantasy, on po prostu nie chciał tam być przez kolejne 7 godzin i zwyczajnie miał dosyć
  • Odpowiedz
ja mam za sobą 3 grube podręczniki do psychologii z których nic nie pamiętam xD ale z tego co zaobserwowałem to on serio po prostu się niecierpliwił bo pytali go o duperele i marnowali mu czas, on był tam miły, ale gdyby jednak się zdecydował nie być to by ich tam chyba zwyzywał, tyle razy reagował na zasadzie 'jprdl człowieku...' że sorry
  • Odpowiedz