Wpis z mikrobloga

Szczerze powiedziawszy cieszę się, że rozpoczynają się wakacje. Co prawda nie zmienią mojego życia, jednak dadzą mi wypoczynek.

Zamknę się w swojej piwnicy, niczym w kapsule czasu i poświęcę swój czas grze sieciowej League of Legends, w którą gram już 7 lat. Każdy dzień będzie taki sam - wstanę, coś zjem, komputer, pójdę spać. Zero alternatyw, bo moi rodzice nie zamierzają nigdzie wyjechać, choćby 100km do większego miasta, by zobaczyć kawałek świata.

Znajomych też nie mam, więc nie mogę liczyć na jakieś wypady. A nie mam ich ze wzgledu na moje #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi.
Jedynie 21.06 idę na jakieś normickie ognisko i zamierzam zdać relacje z tego wydarzenia. Dzisiaj się dowiedziałem na grupce klasowej, żeby wziąć 3 piwa. Podobno każdy ma tyle wziąć. Ja nie piję, wiec nie wiem co jeszcze zrobię.
Dodatkowo będzie tak Kinga, która jak wiadomo spotyka się z jakimś Chadem i będę musiał się na to patrzeć. Jednak to wszystko to tylko jeden dzień, a później wrócę przemierzać swój szlak #!$%@?, bo wiem że z moim #!$%@? nic nie osiągnę, choćbym niewiadomo jak się starał, czego dowiedziałem się 01.04.2019 i 22.05.2019.

Kolejny rok szkolny będzie jeszcze cięższy i gorszy, wiec muszę korzystać póki mogę...
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #tfwnogf #p0lka
Przychlast - Szczerze powiedziawszy cieszę się, że rozpoczynają się wakacje. Co prawd...

źródło: comment_qWhYuUywKu9bifbIOTCi3bBPL1zN1weV.jpg

Pobierz
  • 9
@Przychlast:

ja nie piję

To na #!$%@? w ogóle idziesz jak dobrze wiesz, że będą się śmiali z samego faktu, że bedziesz siedział jak bażant i patrzył się jak inni piją. Poświęć się, wypij przy nich chociaż jedno piwo, to i tobie będzie łatwiej oraz im.
@toyota98:
No to wykombinowałeś bardzo dobry powód i gratulacje dla ciebie, ale nasz kolega raczej nie ma takich możliwości.
Miałem podobnego typa w technikum, dochodziło już do takich akcji, że nawet na połowinkach dolewali mu do soku alkohol, żeby go rozluzować bo siedział przy stole jak #!$%@? i z nikim nie gadał. No ale zawsze czuwał i plan się nie udawał.