Wpis z mikrobloga

Kilka słów do #przegryw Postaram się w punktach, będzie łatwiej

1. Tak, ładna twarz i wzrost pomagają, nie trzeba tego udowadniać.
2. Tak, kobiety patrzą na wygląd, kasę, zdradzają i oszukują. Ale mężczyźni robią to samo, tylko tego nie zauważacie, bo nie są w waszym kręgu zainteresowań.
3. Seks nic nie zmieni w waszym życiu. Nadal będziecie się czuć tak samo podle, a może nawet gorzej, bo może się okazać, że pierwszy raz nie wyjdzie.
4. Na tym tagu siedzi mnóstwo trolli, którzy wypisują głupoty. Niby to żaden problem, w końcu to internet. Tyle tylko, że siedzi tu też pewnie sporo osób, które rzeczywiście mogą mieć ze sobą problemy, a czytanie takich toksycznych postów tylko utwierdza ich w przekonaniu, że tak wygląda świat i nic nie warto robić.
5. Dobra rada dla tych, którzy nie są trollami. Idzcie do psychologa- naprawdę. Może wam to pomóc w zmianie waszego podejścia i sposobu myślenia i sprawi, że poczujecie się ze sobą lepiej. Taka terapia może trwać długo, może sprawić, że momentami będziecie się czuć gorzej, ale ostatecznie może wam pomóc. Jeśli masz wątpliwości, boisz się, bo nie wiesz jak to wygląda, możesz się odezwać na pw, spróbuję odpowiedzieć na pytania.
#takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 10
@ZieloneKoloTramwaja: znalazłem laskę będąc po 30, uprawiałem seks ale że była skopana i ciągle kręciła z byłym a potem z przyszłym to się z nią rozstałem bez żalu. Czy uprawianie seksu coś zmieniło? Tak - bo już dostawałem mocnego doła od bycia wiecznym prawiczkiem. Niestety wiele negatywnych cech wciąż pozostało - szczególnie nieumiejętność rozmowy z kobietami, nie poprawiłem sytuacji zawodowej choć i tak jest dosyć komfortowa(urzędas), oraz niezbyt mi idzie ze