Wpis z mikrobloga

Czy gdzieś w #krakow jest komis z autami 2-4 tys zł?
#pierwszeauto
Co byście polecili
LPG, do miasta, nie kombi i raczej nie sedan, super jakby była klima i air bagi, tanie czesci
Moje typy to:
Fokus
Fiaty bravo, barava, punto 2
Renault lubie

Tylko nie wiem czego szukać i z jakim silnikiem

Widywalem Audi a3 6l i A4, czy to warte w tej cenie czy szrot?
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Guines: mam Seata do sprzedania 1.4 60KM 1999rok. Bez klimy bez LPG bez ABS i wielu innych rzeczy.
Blacharka w średnim stanie. Ale 220 kkm na prawdziwo. I nad morze możesz nim spokojnie pojechać bez stresu.
  • Odpowiedz
@Guines: po pierwsze to omijaj komisy szerokim łukiem. po drugie nie patrz na wyposażenie czy lpg tylko na stan techniczny.

A3 8l kupisz za tyle ale to będzie najprawdopodobniej dojechany gruz. Zapewne sprzedawany z powodu wymogu inwestycji, a4 już prędzej ale tam znowu wielowahaczowe zawieszenie na bank do wymiany. Odpuść sobie auta za pół rynkowej ceny, to się prawie nigdy nie opłaca.
  • Odpowiedz
@Guines: tak jak @GrindujTopy napisał - w tej cenie auta w komisie to auta z zawaloną pianką w przerdzewiałe progi, zaszpachlowane i zapaćkane sprayem dookoła. Nie kupuj auta w takiej cenie w komisie, absolutnie.
Jeśli chcesz kupić auto w takiej kasie, wejdź na olx, ustaw sobie limit do 4000zł, LPG i Kraków +10km, sprawdzaj codziennie ogłoszenia, oglądaj auta. Mozolny proces, długo będziesz czegokolwiek zdatnego do jazdy szukał, ale w końcu na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Guines: w tej cenie nie patrzysz na model tylko na stan. Nic innego się nie liczy, nie ma znaczenia silnik i marka. Filtr na 50km od domu i szukasz.
  • Odpowiedz
@choraglowa: mam 183cm I jakoś dziwnie mi się w nim siedzialo, ale nadal nie skreslam
@jempierozki: z zewnątrz mi się nawet podobaja
@GrindujTopy: ja muszę mieć gaz, ile ok. kosztuje nowa instalacja z robocizna
@Gangessior: głównie chciałem wkomisie usiąść, zobaczyć jak środek wygląda itp

Co do astr to zauważyłem że zakładają nowe plastiki na progi i nadkola i nic nie widać co tam siedzi

A na jakie silniki
  • Odpowiedz