Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam czym ten homoterror się przejawia? No powiedzcie prawaczki. Geje penetrują was analnie z zaskoczenia jak wiążecie sznurówki czy o co chodzi?

Dużo większym terrorystą jest KK, który budzi mnie w wolne dni dzwonami, szwęda się co roku pod moimi drzwiami żebrząc o pieniądze, albo gwałci małe dzieci. A #lgbt ? Tyle lat żyje i żaden gej ani lesbijka mnie nie terroryzowali ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poza tym towarzyszu Ziemkiewicz, czasem warto się złamać bo brzuch cię będzie bolał. A, że składam ci się nierobie na pensje to oczekuję, że na wizji w #tvpis zawsze będziesz w formie, miły i uśmiechnięty.
#bekazkatoli #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazpodludzi
szymeg7 - Tak się zastanawiam czym ten homoterror się przejawia? No powiedzcie prawac...

źródło: comment_Ts0lkCYMoUCccYHYuzdsEN5qMBueoDDK.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gender nie istniało przez tysiące lat rozwoju cywilizacji,


@hubris007: Oczywiście że istniało. To że nasza cywilizacja nie zajmowała się czymś setki lat temu, nie oznacza że to nie istniało.

i bum mamy 54 albo 72 zależy kto liczy płci ( ͡°


@hubris007: Widzę że dalej nie rozumiesz różnicy między gender a s-x. Nic dziwnego że teorie plaskoziemcow są dla Ciebie bardziej zrozumiałe
  • Odpowiedz
'prujecie' nie mieszaj mnie w to, błędnie założyłeś że skoro mam prawicowe poglądy jestem katolikiem. nie jestem.


@hubris007: Używam twojej retoryki. Ty też piszesz w liczbie mnogiej. Gdybyś się odrobinę ogarnął, doszedłbyś do tego że mój post był parafrazą twojego.

Nie 16% a coś około 92% deklaruje się jako katolicy w PL więc olbrzymia
  • Odpowiedz
@szymeg7: Jak wszyscy wiemy obrażanie i plucie na każdą mniejszość i "inność" jest niezbywalnym prawem każdego heteroseksualnego samca alfa.
Ci przebrzydli geje domagają się szacunku i równych praw oraz chcą odebrać podstawowe prawa wyżej wymienionej grupie społecznej. Odbieranie tak fundamentalnych praw to prawdziwy terror, więc co się głupio pytasz lewaku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na pewno chcesz lewaku poobracać się w tematach 52 płci, gender, LGBTP+ i islamu?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hubris007: wiem, że na pewno nie chcę "poobracać" się w dyskusji z tobą, bo to jak taplanie się w gnojówce. Ja o gruszcze, ty o pietruszce - rozmowa z tobą przypomina granie w szachy
  • Odpowiedz
@szymeg7: @sow_hoz: wy naprawde jestescie tacy tepi? Przeciez czego by sie nie powiedzialo negatywnego o wiekszosci osob homoseksulanych to zaraz jest to homofobia i dyskriminacja. Z tego co mi sie wydaje to wlasnie osoby zwiazane ze srodowiskowami lewicowymi sa tymi ktorzy obrazaja, na tym marszu ktory ostatnio organizowali w Warszawie ludsie propagowali swoje poglady czy obrazali, wszystko i wszystkich wkolo bo w zyciu im nie wyszlo. Lewactwo i
  • Odpowiedz