Wpis z mikrobloga

@ZmiksowanaFretka: ale wygrał, do tego lige mistrzów 3 razy do tego LM z klubem z anglii, mistrzostwo włoch, a ten Messi? oprócz jednej LM w której głowne skrzypce gral iniesta i xavi nie wygrał nic a w reprze jest cieniem samego siebie. jak mozna byc takim fan boyem i nie widziec kto nie tylko obiektywnie jest lepszy ale również i na papierze...
@wetorek2: 46 edycja copa americana vs pierwsza ligi narodów która zastąpiła mecze towarzyskie, nie widzisz roznicy?
@wiem_wszystko: No to jest bardziej utytułowany i tyle. Nie ma czegoś takiego jak obiektywizm w tym temacie. Kazdy ma subiektywna opinie na temat kto jest najpiękniejsza kobieta, najlepszym tenisista czy bokserem i nic z tym nie zrobisz. Zarzucasz mi fan boyowanie, nie wiem na jakiej podstawie, a sam robisz jeszcze gorzej. Pozwól ludziom na
@ZmiksowanaFretka: jak można mówić o tym kto jest najlepszy na świecie i wciskać w to subiektywizm. To że mój tata jest najlepszy na świcie dla mnie nie znaczy że tak jest xd Ronaldo jest lepszy od Messiego pod każdym względem. Fizycznie, marketingowe, na boisku i jako lider. Nie ma w tym subiektywne opinii tylko liczby i wyniki. A w sporcie liczq się tylko wyniki.
@wiem_wszystko: No to kto przyznaje tytuł najlepszego piłkarza na świecie skoro to nie jest subiektywne? Nie słyszałem żeby dostał taki oficjalny tytuł. Ale widzę ze szkoda z tobą rozmawiać bo większego fan boya od ciebie tu jeszcze nie spotkałem