Wpis z mikrobloga

Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 19 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + dziewicą)

Czy musieliby spać osobno czy mogliby razem a wy byście czuwali?
#pytanie #zwiazki #seks
Pobierz jmuhha - Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 19 letniej córki? (Załóż...
źródło: comment_WHP5jLjkGdvWVVsbAZDL6nBiJJYC9IjG.jpg

Waszym zdaniem

  • Pozwoliłbym w jednym łóżku 67.6% (5456)
  • Pozwoliłbym w osobnych 17.0% (1372)
  • Nie pozwoliłbym 15.4% (1246)

Oddanych głosów: 8074

  • 290
@vlx337: @Credek: To zależy od podejścia rodziców, wielkości rodziny itd. Niektórzy mają podejście w stylu "my home is my castle". Rodzice mojej byłej nie pozwalali mi u nich spać, ani uprawiać seks, mimo że mieliśmy ponad 20 lat a ona często u mnie spała. Żaden z jej facetów nigdy u niej nie spał. Fakt miała młodsze rodzeństwo, co moim zdaniem może tłumaczyć ich postawę, w dodatku jej ojciec był dosyć
@jmuhha: Jak będa chcieli sie seksić i grzmocić to zrobią to, a wierzę że moje własne dziecko miałoby na tyle przyzwoitości by w takiej sytuacji nie ryzykować bycia nakrytym przez rodziców ( To mimo wszystko nieco wstydliwe )
@Naxster prawda. Na pewno wydaje się to hipokryzja z perspektywy faceta i ojca, ale jakoś ta córka się urodziła. Wiadomo że wiedzę w sprawach intymnych córka będzie czerpała od matki, ale ojciec też powinien cegielke dołożyć w edukacje swojego dziecka. Mnie mama pytała czy aby na pewno wszystko wiem o antykoncepcji i przeróżnych tryplach XD