Wpis z mikrobloga

Jak na razie, to jest jakieś 15:0 dla mnie i nawet nie rozpoznałeś sarkazmu i ironii w moich komentarzach, także słabo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xandra: Dobra, dobra. Już nie szczekaj i nie zasłaniaj się modną ironią xD.
  • Odpowiedz
@taki_tam_ktos: No kpię sobie z ciebie w inteligentny i kulturalny sposób, a ty tego nie zauważasz. I już widać braki w twojej kulturze. Nie mówiąc o innych, nazbyt oczywistych ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Trolljegeren: Ale zaraz, albo interpretujemy sobie dowolnie, zależnie od potrzeb, albo zgodnie z logiką.

Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego

A dlaczego katolik ma nie wystawiać bozi na próby? Co go umocni w wierze? Przecież taki wszechmogący bozia może wszytko i wszędzie. Więc co stoi na przeszkodzie? Odpowiedź jest prosta,
  • Odpowiedz
No kpię sobie z ciebie w inteligentny i kulturalny sposób, a ty tego nie zauważasz. I już widać braki w twojej kulturze. Nie mówiąc o innych, nazbyt oczywistych ( ͡º ͜ʖ͡º)


@xandra: Więc jesteś jedną z tych osób, co gaworzą do dzieci jak upośledzeni? :)

Bo nie wiem jak inaczej ukazywanie w swoich wypowiedziach głupoty i braku logiki uważasz za kpinę z drugiej osoby, to...
  • Odpowiedz
gdzie się dzisiaj moczysz? Ja mam w okolicy kilka stawów, ale zakaz kąpieli postawili, bo inaczej miasto musiałoby ratowników zatrudnić, a na to nie ma budżetu.


@Teraznaspokojnie: Właśnie kawę kończę i lecę nad zalew niedaleko. Wilcza Wola najpewniej ;).
  • Odpowiedz
Bo nie wiem jak inaczej ukazywanie w swoich wypowiedziach głupoty i braku logiki uważasz za kpinę z drugiej osoby, to... xD

@taki_tam_ktos: Ponieważ nie jesteś w stanie tego zrozumieć, i dlatego napisałam wprost... To w sumie smutne. Obracam wszelkie twoje "argumenty" przeciw tobie, śmieję się ci niemal w twarz, a ty nic... Dlatego dalszą konwersację sobie daruję.
  • Odpowiedz
@xandra:

Ale zaraz, albo interpretujemy sobie dowolnie, zależnie od potrzeb, albo zgodnie z logiką.


Gdzie widzisz pole do interpretacji w zdaniu "nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga
  • Odpowiedz
Gdzie widzisz pole do interpretacji w zdaniu "nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego"?

@Trolljegeren: Można interpretować dosłownie, albo użyć rozumu i zinterpretować zgodnie z logiką. Dlaczego nie? Bo bozia nie istnieje i żadnych cudów nie będzie. Gdyby było inaczej na każdej mszy mielibyśmy uzdrawiania chorych, zamianę wody w wino i lewitację szamana machającego kadzidełkiem jak dziesiątki tysięcy lat temu...

Kim jest człowiek wobec wszechmocnego Boga, żeby wystawiać go na próby?

Jak to? Przecież bozia jest naszym ojcem? Dziecko nie może go o coś prosić? To w sumie po co modlitwy? On ma jakieś fochy czy godziny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: pomijając czy wierze czy nie. Ale jak chcesz kogoś z szkalować to przynajmniej miej jakąś wiedzę bo robisz z siebie idiotę.

Wejście tam bez kasku dla katolika jest grzechem przeciwko 5 przykazaniu. :)
  • Odpowiedz
@Dzieban: Marsz Równości w Częstochowie (teraz), protestujący katol:

Pan Jezus nadstawiał drugi policzek. Ja nie nadstawiam. Bo ja jestem katolem i Polakiem. Ja oddaję. Pan Bóg jest prawicowy. Jak pan przeczyta pismo święte to pan zrozumie

A ty, drogi miłujący bliźnich katoliku, jeśli wierzysz w te bzdety, dlaczego mnie obrażasz zamiast użyć argumentów? Dlaczego zachowujesz się jak zwykły cham i prostak? xDDD Nawet ultra magister profesor doktor habilitowany, mag XX
  • Odpowiedz
Można interpretować dosłownie, albo użyć rozumu i zinterpretować zgodnie z logiką. Dlaczego nie?


@xandra: Myślę, że przed podjęciem tego tematu powinnaś zapoznać się z pojęciem "wiara".

Gdyby było inaczej na każdej mszy mielibyśmy uzdrawiania chorych, zamianę wody w
  • Odpowiedz