Wpis z mikrobloga

@Trolljegeren: To z tego, że jeszcze z 10 lat temu w głównej sali JG wisiały setki, jeśli nie tysiące kul, o których przychodzili wierni i zostali "uzdrowieni". Obecnie próżno ich tam szukać. Więc inne cuda zgodnie z empirycznym doświadczeniem mogę uznać za równie "prawdopodobne". Najlepsze momenty tegoż doświadczenia to moment, gdy pewna pani zasnęła i spadła z ławki i babcia, która dziękowała bozi, że jej mąż pijak kopnął w kalendarz
  • Odpowiedz
@xandra: Nie ważne ile razy powtórzysz, twój pogląd na temat zdania większości katolików jest przez ciebie wyimaginowany, a argumentacja ma się nijak do tego co sugerujesz na obrazku co już tłumaczyłem. Kończę, bait 5/10 bo odpisywałem za długo niż powinienem.
  • Odpowiedz
No bozia ma ich chronić tak? Po to się modlą.


@xandra: Ja się serio powtarzać muszę bo do Ciebie nie dociera, tudzież czytać ze zrozumieniem nie potrafisz?

To albo te czary - mary działają, albo nie, no odrobinę konsekwencji na litość - nomen omen - boską
  • Odpowiedz
A jak silnik Ci w aucie któregoś dnia nie odpali, to znaczy, że nie zadziałał, czy że nigdy nie był działający? No przecież jak konstrukcja silnika powinna działać, to za każdym razem zawsze odpalać musi, prawda?

@taki_tam_ktos: To co? Bozia się psuje? xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xandra: Zawiódł Go też do Jerozolimy, postawił na szczycie narożnika świątyni i rzekł do Niego: «Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się stąd w dół. Jest bowiem napisane: „Aniołom swoim da rozkaz co do ciebie, żeby cię strzegli, i na rękach nosić cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień”».

Lecz Jezus mu odparł: «Powiedziano: „Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego”».

(Łk 4)
  • Odpowiedz
To co? Bozia się psuje? xDDD


@xandra: Nie psuje, a po prostu nauka katolicka zakłada, że ta Twoja Bozia nie zawsze wysłuchuje modlitw, w przeciwieństwie do tego, co Ty próbujesz z uporem debila implikować.

Stąd też należy być roztropnym.

Rzuć te cytaty, bo w przeciwnym razie dalszą dyskusję uznam za bezzasadną z litości dla Ciebie.
  • Odpowiedz
że ta Twoja Bozia nie zawsze wysłuchuje modlitw

@taki_tam_ktos: Czyli mamy inne możliwości, wierni za słabo się modlą, ew modlą się, kiedy bozia nie słucha, więc pytam, czemu kler z bozią nie ustali siły modlitw/mszy w przeliczeniu na cołaski i godzin jego urzędowania? xDDD To jest jawna niekompetencja przedstawicieli bozi na Ziemi.
  • Odpowiedz
@taki_tam_ktos: Ja tak twierdzę, no kierujmy się jakąś logiką, skoro bozia nie zawsze słucha to muszą być jakieś tego powody, prawda? xDDD A jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o cołaski xDDD
  • Odpowiedz
@xandra: Zawsze mnie bawiło to, że ludzie mający się za inteligentnych potrafią wpadać w tak banalne pułapki językowe zastawione na nich w dyskusji. A Ty połknęłaś tą pułapkę aż po same kule. Gratuluje.

Napisałem wysłuchuje, co oznacza «spełnić czyjąś prośbę, czyjeś żądanie». Ty za to odpisałaś o słuchaniu, o czynności, czyli «odbierać i rozumieć czyjąś wypowiedź».

Jak nie widzisz tu różnicy, to wróć do szkoły. Bo masz elementarne braki w posługiwaniu się językiem polskim
  • Odpowiedz
@xandra: pokładali zaufanie w Panu, ale dowiedzieli się, że w czasie holokaustu katolicy zaczęli modlić się za Żydów, to włożyli kaski i wykupili nawet ubezpieczenie od waranów z komodą i nalotu kosmitów xD
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: Mi się ta gadka podobała, choć już się znęcać nie będę nad nią.

Wolę resztę dnia przyjemnie nad wodą spędzić niż edukować tutaj ludzi światowych samemu będąc niziną społeczną ledwie po maturze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: Ależ widzę, używam skrótów myślowych licząc na inteligencję odbiorów, zwykle daremnie. A twój kolega zapomniał co pisał 5 minut temu, jakie procesy myślowe musiały wtedy stać za tym rozumowaniem - to dopiero zagadka xD

@taki_tam_ktos: Jak na razie, to jest jakieś 15:0 dla mnie i nawet nie rozpoznałeś sarkazmu i ironii w moich komentarzach, także słabo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz