Wpis z mikrobloga

@recan Wykop nie gryzie. Mimo plusowania fajnych wpisów, proszę się trochę zacząć udzielać. Jak widać dobro z wykopu wraca i mam nadzieję, że seans w kinie udał się wyjątkowo. To nie pierwszy i nie ostatni, kiedy nasza społeczność sprawia sobie takie niespodzianki.

@WilecSrylec Warto jak widać się uczyć, dobre oceny same sie nie pojawiły. Trochę przyłożenia się do materiału, trochę zarwanych nocek się opłaciło. Mam nadzieję, że to nie jest
  • Odpowiedz
@YourLullaby: Czasami wystarczy popatrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy. Zacząć wyciągać nawet z najgorszych doświadczenie, pozytywne wnioski. Negatywy zamieńmy w pozytywy, niech dodadzą nam siły i zapału do działania. Czasami mamy gorszy dzień, czasami nie chce się nam rozmawiać ale ponad wszystko wybaczajmy sobie te chwile słabości. Bądźmy otwarci i pomocni, a dobro wróci jeśli nie za pierwszym czy drugim razem, ale za dziesiątym już na pewno.
  • Odpowiedz
@Papaj7312 Widzę że nie brak Ci wyobraźni i ciekawych odniesień nawet wobec matury. Rozwijaj swoje pasje, dużo czytaj, a Twoja wyobraźnia zacznie pracować na jeszcze wyższych obrotach. Może kiedyś usłyszymy o Twojej wydanej książce, Gothic: Dzieje Wykopu. ;)
  • Odpowiedz
@temokkor Jesteś bardzo pomocnym mirkiem. Służysz dobrym i merytorycznym słowem innym użytkownikom. Takich ludzi ceni się wyjątkowo, bo jest ich niestety coraz mniej. Przekazywane dobro i pomoc zawsze do nas wraca, pamietaj o tym!

@choochoomotherfucker Widać w Tobie pasje. Pielęgnuj ją, bo ludzie z pasją w sercu to najszczęśliwsi ludzie na ziemi. Niech pociągi i długie spacer wzdłuż lasu powodują u Ciebie nieustanny uśmiech na twarzy!
  • Odpowiedz
@cocacolakid Trudne równania, pytania z serii "wiele nieznanych słów w jednym wpisie". Widać, musisz być ambitnym człowiekiem, oby tak dalej, pracuj na swój sukces i rozwijaj swój mózg. Brakuje tutaj takich ludzi, może warto byłoby zacząć się więcej udzielać i podnieść poziom wykopu?
  • Odpowiedz
@animoji Jak się dobrze postarasz, będziesz o siebie dbać oraz pokażesz dobre serce, nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem takiej tańczącej ładnej pani. Warto wierzyć w siebie, czasami podjeść do kogoś kto nie jest z naszych sfer. Warto ryzykować, życie jest za krótkie na marudzenie.

@Bubas137 Panie Bubas co Pan taki cichy? Proszę rozwinąć skrzydła, zacząć pisać ciekawe i mądre wpisy. Można też pośmieszkować. Nie trać czasu na milczenie, warto rozmawiać bo rozmowa może być pouczająca i rozwija nas.

@Wilfart Wyniki w obstawianiu naprawdę wysokie. Może kiedyś zostaniesz czołowym bukmacherem w Polsce. Obstawiaj mądrze i bogać się, dbaj o swoją przyszłość i przyszłość bliskich. Uważaj, żeby nie stracić i nie wciągnąć
  • Odpowiedz
@Niedobry Szanuj wszystkich ludzi, nawet tych z odmiennym zdaniem względem Twojego. Oczywiście pod żadnym pozorem nie daj się prowokować, ale też sam prowadź inteligentną rozmowę bez obelg i wyzwisk. Wielu może się nie godzić z Twoim zdaniem, ale żyj po swojemu i w zgodzie z własnymi przekonaniami, a wszystko stanie się łatwiejsze.

@Mashe Jestem bardzo pomocną mirabelką! Pomagać innym to szczytny cel, nie zawsze jesteśmy przygotować kogoś na 6, ale musimy się z tym pogodzić. Ważne są chęci i możliwość pomocy, wyniki przyjdą same. Warto dawać coś z siebie, a dobro wróci ze zdwojoną siłą.

@Komp15 Szanujmy się wszyscy, niezależnie od koloru skóry czy narodowości. W każdym narodzie są czarne owce, to normalne. Nie bądź obojętny na krzywdę innych ludzi. Pomagając innym uszczęśliwiamy ich, ale
  • Odpowiedz
@acidd: Postanowiłem, nie spodziewałem się tyłu plusów myślałem, że skończy się maksymalnie na 40. Dlatego rozkładam to na kilka dni, bo nawet napisanie kilku zdań każdemu z Was zabiera bardzo dużo czasu. Ale konsekwentnie codziennie będę wstawiał 15 osobom kilka motywujących słów. ;)
  • Odpowiedz
@Mashe: Nie wiem dlaczego mój słownik szaleje i usuwa mi wyrazy, które mają się znaleźć, a gdy teraz patrzę ich nie ma. Przepraszam, za bledy językowe i stylistyczne. Pozdrawiam serdecznie! ()
  • Odpowiedz