Wpis z mikrobloga

@Graner: Mam ogromną nadzieję, że znajdziesz swoją drugą połówkę. Rób wszystko na co Cię stać, pokaż swoją prawdziwą twarz, a jakaś na pewno Cię pokocha!

@Sloiko-student_1Trzymam kciuki i dodaje Ci siły dobrym słowem, żeby nadchodzący egzamin poszedł Ci najlepiej jak tylko będzie to możliwe!

@MilionoweMultikonto Pracuj ciężko, obmyślaj plan i buduj od podstaw własną firmę. Kiedyś napiszesz o sobie Milionowekontopieniazkow!

@PanCzajstow Mam nadzieję że obsługa aparatu i robienie zdjęć opanujesz w
  • Odpowiedz
@WladcaSlimakow Czasami lepiej jest chwilkę poczekać i odłożyć pieniążki, niż brać sprzęt na raty. Ćwiczymy wtedy nasze umiejętności oszczędzania oraz cierpliwość. Co więcej może się okazać, że po odłożeniu, kiedy chcemy już kupić wymarzoną rzecz jest ona tańsza i możemy pozwolić sobie na więcej.

@KristoFuller Wykop to fajne i miłe miejsce wbrew pozorom. Można się pośmiać, popisać na ciekawe tematy, także bez obaw posmieszkowac. Także udzielaj się Panie Kristo więcej, a dobro
  • Odpowiedz
@Cybek-Marian Mam nadzieję że ten Niemiec na obczyźnie traktuje Cię z należytym szacunkiem. Nie daj sobie nigdy, dmuchać w kaszę. Bądź sobą, nie pozwalaj się wykorzystywać. Jeżeli natomiast wszystko jest okej, to mam nadzieję że zarobisz sobie wystarczająco dużo pieniążków żeby nie martwić się o rodzinę i starość w przyszłości.

@Pan_Mysz Nie chciałem Cię urazić wytykając Ci błąd. Sam ich popełniam wiele, nawet nieświadomie. Potraktuj to jako motywację do czytania i ciągłego
  • Odpowiedz
@Umeraczyk Dzięki długim godzinom spędzonych przy komputerze zbudujesz prawdziwe imperium. Będzie jedynym prawowitym władcą ziem Minecrafta. Pamiętaj aby być wyrozumiałym i dobrym człowiekem dla swoich poddanych, a pójdą za Tobą ślepo, głosząc wszem i wobec jaki to z Ciebie jest zajebisty gość!
  • Odpowiedz
@Cybek-Marian: Minęły długie miesiące żebym zrozumiał jak bardzo się krzywdzę, rozdrapywaniem starych ran. Zamiast żyć, cieszyć się z wszystkiego, jeździć na koncerty i być uśmiechniętym.. zmarnowałem pół roku mojego cennego życia na izolacje i walkę z demonami. Teraz wróciłem silniejszy! Mam nadzieję, że nic mnie już tak w życiu nie zaskoczy, a ja zawsze będę wychodził z opresji z chłodną głową. Tego i Wam sobie życzę najbardziej, chłodnej głowy w mocno
  • Odpowiedz