Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@johnq: no ze smogiem nie ale są inne problemy - burdel urbanistyczny (nie ma chyba drugiego tak dużego miasta w Polsce które by miało tak słaba przestrzeń publiczna, tak zniszczona. Miasto jest ładne w okolicach śródmieścia ew Wrzeszcza - reszta? slabooo. No i te ceny, mieszkania w Warszawie są już tańsze, a na pewno w takiej lokalizacji gdzie ma się np godzinę do pracy/centrum. O właśnie - Gdańsk jest mały, ale
@johnq: mam 24 lata, urodziłem się tu. Ogolnie bardzo polecam, ale komunikacja średnia, korki sporawe i ogromne ceny wynajmu/mieszkań. Morze i ogólny wygląd wszystkiego, „prestiż” rekompensuje i nigdy tego miasta nie zmienie, pozdrawiam.
ja mieszkam tu 5 lat i moja średnia ilość wizyt nad morzem w ciągu roku to 4

@pawelczixd: Bo jak nie patrzec to wy w tym Gdańsku to kawał drogi macie do morza, to już większy wyjazd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PlazowyChlopak: I to jest właśnie to co nas przyciąga do Trójmiasta co kilka tygodni mimo ~500km odległości. Ten luz, ten klimat, ta ilość miejsc w które można pojechać każdego dnia w rożnej konfiguracji. Z komunikacji miejskiej nie korzystam, więc dla mnie nie ma tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za Twoją opinię!
@PimpusPempus: Dokładnie tak jak piszesz, w grę wchodzi jeszcze głównie Warszawa bo tam z dobrze płatną robotą nigdy nie będę miał problemów. Jeżeli w Gdańsku ma być podobnie finansowo to wybór powinien być prosty.