Wpis z mikrobloga

@5684379 niby bezsens ale kurde... Szczególnie Amerykanie właśnie tak robią..ugotowane jajka, obrane owoce i inne absurdy bo leniwi A potem tony plastiku są niepotrzebnie produkowane.. :/
  • Odpowiedz
@Pociongowy: Wiem, jeszcze rozumiem te kubki z roznymi owocami, bo to fajna opcja na drugie sniadanie. U nas tez ta moda powoli wchodzi, juz teraz mozesz kupic pokrojone pieczarki, czy obrana cebule z tej brazowej warstwy, oczywiscie dwa razy drozej.
  • Odpowiedz
nie wiem jaki to kraj ale takie coś powinno być zakazane


@MaszynaTrurla: Stany oczywiście, tam wszystko sprzedają obrane, takie choćby jabłka oczywiście obrane i pokrojone w ćwiartki (i sądząc po smaku zakonserwowane jakimś świństwem, żeby przypadkiem nie utleniły się i nie zmieniły koloru).
  • Odpowiedz
@rrdzony: A ja tam szanuje takie coś, często mam ochotę na mandarynkę czy pomarańczę, ale rezygnuję, bo jak sobie pomyślę, że będę to obierał 5 minut, ubrudzę siebie i wszystko dookoła to mi się odechciewa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Są gorsze rzeczy szkodzące naszej planecie niż parę pomarańczy w plastikowym pudełku, serio xD
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: Ignorant xD Żyjemy w kraju, w którym w wielu miastach nie da się zimą oddychać z powodu smogu, w którym nadal inwestuje się wielkie pieniądze w wydobycie węgla, w którym ludzie nie segregują śmieci, w którym postawiono jedyny butelkomat w kraju po czym go usunięto z powodu zbyt dużego zaintersowania... Naprawdę uważasz, że kilka mandarynek (globalnie to jest naprawdę kilka manadarynek) w plastikowych pudełkach to jakaś tragedia? Lepiej patrzeć na
  • Odpowiedz
@Alex_mski: jasne co tam plastik, to tylko "parę" opakowań. Proponuję przez całe swoje życie składać u siebie wszystkie swoje śmieci, wtedy w sekundę załączy się tryb żeby tego nie kupić bo zjem w kilka sekund a takie duże opakowanie zostanie. "Parę" obstawiam że producent produkuje tonę w ciągu dwóch dni, ale co tam. Nestle produkuje tonę plastiku co 15 sekund na przykład
  • Odpowiedz