Wpis z mikrobloga

Powiem wam że naprawdę kocham nasze morze. Dobrze się tu czuje na pięknych plażach. Nawet Janusze i ich parawany nie są takie straszne bo wiem czego można się po nich spodziewać. Wystarczy odejść 200 metrów od wyjścia i spokój. Trzeci rok z rzędu odpoczywam gdzieś w małej miejscowości. W tym roku wcześnie i to był świetny pomysł bo pogoda dopisała no i tłumów jeszcze nie ma. Pozdrawiam wszystkich co będą w tym roku odpoczywali u nas. Niech wam pogoda dopisze. #polska #morze #wakacje #baltyk #oswiadczeniezdupy
ZygmuntJedyny - Powiem wam że naprawdę kocham nasze morze. Dobrze się tu czuje na pię...

źródło: comment_r5bzWUcBkQMCBRXfrfhoQbvDqyhiNNL9.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny Mirku, nie jedz w barze Nata, jak już w bursztynowej, choć też dupy nie urywa :) a Bachusa omijaj szerokim łukiem :) A na obiad 10/10 polecam jechać do restauracji Ewa najlepsza w okolicy :) Pozdrowienia z zadupia obok, mam różową z Białej, jestem tam prawie codziennie.
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny: Też zawsze lubię w czerwcu jeździć, raz zdarzyło mi się że woda była tak czysta że na ponad 2m było widać dno. Tłumy są tylko przy wejściach.
W tym roku też lecę, ale jeszcze nie wiem do jakiej miejscowości.. polecisz coś ?
  • Odpowiedz