Wpis z mikrobloga

Powiem wam że naprawdę kocham nasze morze. Dobrze się tu czuje na pięknych plażach. Nawet Janusze i ich parawany nie są takie straszne bo wiem czego można się po nich spodziewać. Wystarczy odejść 200 metrów od wyjścia i spokój. Trzeci rok z rzędu odpoczywam gdzieś w małej miejscowości. W tym roku wcześnie i to był świetny pomysł bo pogoda dopisała no i tłumów jeszcze nie ma. Pozdrawiam wszystkich co będą w tym roku odpoczywali u nas. Niech wam pogoda dopisze. #polska #morze #wakacje #baltyk #oswiadczeniezdupy
ZygmuntJedyny - Powiem wam że naprawdę kocham nasze morze. Dobrze się tu czuje na pię...

źródło: comment_r5bzWUcBkQMCBRXfrfhoQbvDqyhiNNL9.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
Gościu byłeś kiedykolwiek nad innym morzem? Odkąd pierwszy raz pojechałem do Warny w Bułgarii to pluje na to co by mamy na północy kraju i nazywamy to plażami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZygmuntJedyny: prawilnie mireczku. Nie ma to jak polskie morze. Temperatura wody tez nie przeszkadza. Jest sie przynajmniej gdzie ochlodzic. Te wszystkie grecje i chorwacje z kamienistymi plażami, gdzie trzeba caly dzień jechać, sa przereklamowane
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny: zgadzam się! Z tego powodu mieszkam 30km od morza. Blisko na plaże o każdej porze roku plus w sezonie nie jestem za blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwiedziłem Bałkany i byłem nad morzem Tyreńskim. Nasza bałtycka plaża to jednak coś przy czym się odprężam. Bardzo często ze znajomymi lub z rodzinką wpadamy wieczorem. Kocyk, kakałko i sobie tak siedzimy, czytamy książki i szum morza mega
  • Odpowiedz
@Toothman a to Bałtyk w zeszły weekend. Nie polecam ;)


@Adicts: Gdynia ma tak mikrą plażę że trudno żeby nie było gęsto... Polecam Ustkę, ale z dala od plaży głównej (np. Przewłoka) albo zachodnią plażę. A jeśli Zatoka to koniecznie Sobieszewo - pic rel zdjęcie ze szczytu sezonu (początek sierpnia). Tylko tam to jest praktycznie zero infrastruktury...
enron - >@Toothman a to Bałtyk w zeszły weekend. Nie polecam ;)

@Adicts: Gdynia ma t...

źródło: comment_AM20d0M0TqVmivD74wkzxiJSmmYUwVuf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz