Wpis z mikrobloga

Powiem wam że naprawdę kocham nasze morze. Dobrze się tu czuje na pięknych plażach. Nawet Janusze i ich parawany nie są takie straszne bo wiem czego można się po nich spodziewać. Wystarczy odejść 200 metrów od wyjścia i spokój. Trzeci rok z rzędu odpoczywam gdzieś w małej miejscowości. W tym roku wcześnie i to był świetny pomysł bo pogoda dopisała no i tłumów jeszcze nie ma. Pozdrawiam wszystkich co będą w tym roku odpoczywali u nas. Niech wam pogoda dopisze. #polska #morze #wakacje #baltyk #oswiadczeniezdupy
ZygmuntJedyny - Powiem wam że naprawdę kocham nasze morze. Dobrze się tu czuje na pię...

źródło: comment_r5bzWUcBkQMCBRXfrfhoQbvDqyhiNNL9.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
@ZygmuntJedyny: a byłeś nad jakimkolwiek innym? Na południu europy plaże są tak powszechne, że co chwile masz jakąś która jest całkowcie pusta w ciągu dnia mimo, ze widoki milion razy lepsze i nie pizga wiatr.
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny: ale fajnie, jechać nad morze żeby sobie je pooglądać bo wejście do niego będzie grozić szokiem termicznym.
Soory, ale wychwalanie polskiego morza, które w zasadzie broni się tylko plazami, jest zawsze dla mnie niedorzeczne.
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny: Piękne plaże tam są - byłem wiele razy w Dębkach i jak nie lubię w ogóle atmosfery nad morzem polskim to te plaże wszystko rekompensują :) i masz racje ze wystarczy odejść kilkaset metrów od wejścia i masz praktycznie prywatna plaże ;)
  • Odpowiedz
@Prokurator1990: To zależy. Plaże nad wybrzeżem są faktycznie szerokie i piękne, ale w Hiszpani (costa del sol) masz to samo i w gratisie ciepełko, ciepła woda i mam wrażenie, że klimat małych miejscowości jest mniej .. jarmarczny.
  • Odpowiedz
  • 7
@bones1909 i jeszcze ten Januszowi catering , czytaj pizza i hamburgery polane fanexem, w cenach jak w las Vegas. Do tego brzuchaci tatusiowie, walący 10 harnasia przed obiadem i karyny z grubymi tyłkami... Blahh odechciewa się na samą myśl ;)
  • Odpowiedz