Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pendzlovsky: no ja bym takim testem się nie sugerował, to był raczej test tego który telefon ma więcej szczęścia i który upadnie plecami a który ekranem w dół. Fajnie się sprzedaje coś takiego ze sobie niszczymy telefony i wyświetlenia się łatwo nabijają ale miarodajnosc tego testu jest żadna. Równie dobrze można się powołać na ten obrazek i na jego podstawie stwierdzić że produkty Apple są #!$%@? jakości.
@Kiciuk: dlaczego sarkazm? Telefon z którego piszę spadł mi wiele razy z wysokości 1m+ na podłogę, z półki pod lustrem do pustej wanny. Nie mowie o sytuacjach, gdy dzieci stukały nim o podłogę albo rzucały.

W kiepskich przypadkach wymagał resetu a w najgorszym sie zablokował całkiem, musiał sie rozładować do zera i dało sie wtedy włączyć.

Bez żadnych dodatkowych szyb czy pokrowców.
@Kiciuk: mam iphona 7 od dwóch lat, jeszcze żadnej awarii, nie pamiętam czy kiedykolwiek mi się zawiesił, nic nie odpada, nic sie nie odłamuje, gdybym nie ściągął folii zabezpieczającej ekran to byłby jak nowy. Do tego mam MacBooka Pro z 2017 roku, czyli podobno te co są tak #!$%@? zrobione i powiem szczerze, że nigdy nie miałem tak dobrze zrobionego laptopa, metalowa konstrukcja robi robote, nic nie skrzypi, nic nie odpada
@Boquete: Klawiatury są wymieniane na niewadliwe. Ja mam najnowszego MacBooka i9 od kilku miesięcy i mam zero problemów. Wcześniej przez dwa lata miałem 2015 i też zero problemów. iPhone 7 Plus przez ponad dwa lata, teraz od dłuższego czasu X. 2015 i 7 Plus sprzedane w stanie jak nowe - używałem laptopa i telefonu bez pokrowców, telefon upadł kilka razy i miał jedynie kilka rys na kantach. X-a również używam bez