Wpis z mikrobloga

@wykopiwniczanin: mi to kompletnie nie przeszkadza, pytam, bo zawsze na autostradach się #!$%@? jak jakaś jedzie 120 i wszyscy ją wyprzedzają, a ona przecież jedzie ratować komuś życie... Myślałem że albo mocy mało, albo mają ograniczniki, ale widocznie to tylko kwestia kierowcy i tego co ewentualnie każe załoga...
@ZMMN niniejeszym chciałeś przyznać, że nawet jak nie jechałeś teslą to nie jesteś dzbanem. Ale uważaj Mireczki na autostradzie bo w 2 sekundy to 100 metrów przejedziesz. Kolega zmieniał piosenkę w radiu i skasował sobie golfika ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ZMMN byłem w podobnej sytuacji kiedyś a karetka jechała na sygnale około 80 km/h poza obszarem zabudowanym. Kierowca karetki był bardzo uważny na rondach itp. Zastanawiało mnie co tak wolno, jeżeli ma włączony sygnał świetlny. Była to karetka z literą symbolem N. http://www.iss.edu.pl/blog/pierwsza-pomoc/sprzet-medyczny/karetki-i-ich-oznakowanie/ Przewoziła noworodka. Warto ogólnie zapoznać się z symbolami karetki. Koniec końców wyprzedziłem ją jako, że był to obszar niezabudowany a prędkość była dosyć wolna itp.