Wpis z mikrobloga

Mirki jak zakola przerzucić w zaletę?

Spotykałem się z wieloma dziewczynami - żadna z nich raczej nie zawracała uwagi łysienie - albo tego nie mówiła.

Jak wy sobie radzicie z tym? Co mówicie laskom, jak reagują na waszą łysinę? I czy łysy facet może mieć seks bombę za dziewczynę?

Zapraszam do dyskusji.

#pytanie #lysienie #tinder #zwiazki
jmuhha - Mirki jak zakola przerzucić w zaletę?

Spotykałem się z wieloma dziewczyna...

źródło: comment_dpNkKVTJBk4DPWvpyokQkvSOqorvwLnG.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Zakolacy zawsze będzie mniej atrakcyjny 58.0% (127)
  • Zakolacy są na równi z osobami z włosami 26.9% (59)
  • Zakolacy są lepsi niż ci z włosami 15.1% (33)

Oddanych głosów: 219

  • 18
  • Odpowiedz
@jmuhha: @Zielonka696969:

Witam, jestem dumnym posiadaczem zakoli tzw. Zakolcel, oraz początkującego stadium tzw. Czapki papieża

Jak roocham julki? Mowie im, że moja łysina jest skutkiem ubocznym doskonałej techniki robienia minetki i innych cudacznych umiejętnisci seksualnych w których moje włosy namiętnie ocierają sie o kobiece uda.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@vnananv7: dziękuję Panowie. Od dziś jestem dumnym posiadaczem zakoli - a o moich doświadczeniach z kobietami z zakolami będę informował w kolejnych postach. pozdrawiam
  • Odpowiedz
@jmuhha: Mój były chłopak miał zakola, kompletnie mi to nie przeszkadzało a wręcz potrafiło rozczulić! Naprawdę sami nakręcacie problem. To tak jak ze wzrostem. Nie patrzyłam na ten wzrost nigdy, sama mam 163 cm, więc jak koleś by był np. 170 cm to co? Ale przez to, że na wykopie jest takie nakręcanie się na wzrost, to zaczęłam na to zwracać uwagę i gdzieś tam preferować wysokich mężczyzn.
Oczywiście, jeśli facet
  • Odpowiedz