Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Mirki jak mnie moja mama ostatnio #!$%@?ła to ja nawet nie. Zapisałem się z pracy na dobrowolną pomoc w schronisku dla psów w moim mieście (reperowanie drzwi i takie tam drobne robótki). Raz że nigdy czegoś takiego nie robiłem, dwa że chciałbym coś pomóc a trzy że moi znajomi z pracy też idą to będzie fajna atmosfera. No to dzwonię do mamy i mówię że idę na to w sobotę na parę godzin. A ona się zaśmiała i później powiedziała że idę "sprzątać psie gówna". No i jak tutaj #!$%@? wyjść z tej #!$%@? mentalności wiejskiej i starych głupich przekonań rodziców jak tak "podbudowują" pozytywne zachowania społeczne? Ale i tak nie przetlumaczysz bo to za stary rozum żeby zrozumiał że człowiek bezinteresownie może pomóc komuś innemu. No #!$%@?łem się srogo powiem wam.

#zalesie #rodzice #zalesie #wies #logika #wychowanie #glupota #wolontariat #psy #pomagam
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fekari: nie powiedziałem że nie szanuje. Szanuje w #!$%@? ale trzeba sobie czasem zdać sprawę z tego że rodzice nie są bogami i też czasem się mogą mylić a ich praktyki nie zawsze są dobre/najlepsze
  • Odpowiedz
@Lidelo: rodzice sa i beda Twoimi bogami do konca Twoich dni za bardzo sie rospastwiles bo poswiecili Ci wiekszosc swojego zycia i wiele odpuszczania sobie, troche #!$%@? wdziecznosci , ze wyrosles na takiego czlowieka jakim jestes , bo chyba sie zapomina o tym teraz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fekari: co do #!$%@?. Jasne że jestem im wdzięczny i #!$%@? doceniam to co dla mnie zrobili ale nie są oni idealni. Ty tego nie widzisz, przykro mi. Widzę że Ty nie potrafisz widzieć innego punktu widzenia. Nie ma sensu z tobą rozmawiać nawet.
  • Odpowiedz
@Lidelo: ciekawe jak bym został potępiony, gdybym napisał że wszystkie psy w schroniskach powinny zostać uśpione, a schroniska zaorane.

Każdy pies chip obowiązkowo. Nie ważna rasa, czy kundel itp.

Właściciel odpowiada finansowo za piesieła - nie ma schronisk, nie ma problemu. Jednego odważnego który to wprowadzi.

Ps uwielbiam zwierzęta, psy, koty, itd.
Porostu takie mam zdanie.
  • Odpowiedz
@Fekari: A ty co? Cwaniak ? Powaliło cię na mózg gościu... zasadził ktoś panu kiedyś kopa? Kultury chłopcze.... brak mi słów na twoje zachowanie
  • Odpowiedz