Wpis z mikrobloga

@Whatasay:
Tak strasznie ciężko się ubrać będąc chudym i wysokim, chlip chlip, wszystkie ubrania w sieciówkach projektowane pod kulturystów, chlip
  • Odpowiedz
@Whatasay: no właśnie trend się odwrócił i w seciówce ciężko jest mi znaleźć spodnie w które wejdę XD wszędzie są takie wąskie spodnie, że kończę je zakładać na łydce XDD mam 85kg przy 190cm więc nie jestem ulany XD
  • Odpowiedz
@johnnyMetalowy:

no właśnie trend się odwrócił i w seciówce ciężko jest mi znaleźć spodnie w które wejdę XD

Ten trend się odwrócił tak ze 20 lat temu. Tym bardziej śmieszy pajacowanie ze skrina.
  • Odpowiedz
@Dutch: większość ciuchów XL oprócz długości jest też szeroka. Więc albo kupię trochę za krótką, albo worek na ziemniaki. Nie wszędzie, ale w większości sieciówek.
  • Odpowiedz
@Izanagi013:

większość ciuchów XL oprócz długości jest też szeroka. Więc albo kupię trochę za krótką, albo worek na ziemniaki. Nie wszędzie, ale w większości sieciówek.

Większość ciuchów w sieciówkach jest projektowanych pod suchoklatensów. Pozostaje Ci znaleźć taką, której długość będzie OK. I nie powiesz mi, że to wyzwanie na miarę wejścia na Nanga Parbat. Wchodzisz do Zary, M&S, Pako Lorente czy Vistuli - na dzień dobry możesz przebierać w pięknych
  • Odpowiedz