Wpis z mikrobloga

@Dmuchane_materace ja nie odzywam się do swojego różowego paska od trzech dni, bo mnie #!$%@? i raczej nie zamierza się że mną godzić, szkoda tylko, że właśnie dzisiaj mija jej termin, żeby oddać pracę licencjacką, którą formatuję już chyba piąty raz po każdym ich spotkaniu z promotorem, a za każdym razem jest tak samo #!$%@? ONA w dupie to mam (°°
  • Odpowiedz
@Dmuchane_materace: Tu w komentarzach piszą że po niepotrzebna jej wiedza jak formatować dokumenty, i to dostaje po kilkanaście plusów, a potem pod tagiem #linux że Libre Office jest do dupy i każdy, absolutnie każdy potrzebuje M$ Office do zredagowania byle notatki.
A prawda jest taka, że przeciętny normik ani jednego ani drugiego nie umie obsługiwać i #!$%@? spacjami i tabami jak małpa, a potem się dziwi że na innym komputerze wygląda
  • Odpowiedz
@QBA__: bo standardowe edytory są dla Grażynek. I jeszcze za takiego office’a trzeba płacić. Nie pamietam kiedy z worda korzystałem, chyba w gimnazjum 15 lat temu. Jak muszę napisac podanie to w latexu zrobię to w minutę, nie #!$%@? się z akapitami, podpisami etc, bo do tego są gotowe klasy dokumentów lub łatwo to zmodyfikować jedna komenda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@johny1515: dlatego u mnie na 8 semestrze bylo cos takiego jak 'technologia informacyjna' xD
Jak ktoś nie umiał obslugiwal Worda i Excela to po 15h zajęć sie nauczył w podstawowym zakresie ( )
Z worda byla podstawowa edycja tekstu, opcje jak justowanie xD sekcje, stworzenie spisu treści, przypisy dolne, komentarze, numeracja stron itd czyli wszystko co potrzebne do magisterki ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Dmuchane_materace: w pracy u mnie regulamin ostatnio updatowali, kazdy pracownik dostał do wglądu czy jest ok, wszystko było ok, zabrakło jedynie update'u spisu treści, co oczywiście wytknąłem, laska za to odpowiedzialna powiedziała "żaden problem" - efekt? wyspacjowane/wykropkowane, nawet bez taba, krzywo, no po prostu #!$%@?,
w CV oczywiście znajomość office na poziomie pro, ale o sekcjach nie słyszała
tylko #!$%@?ąć sobie w łeb
  • Odpowiedz
@Dmuchane_materace: Moja starsza koleżanka z pracy robi każdy odstęp między słowami naciskając dwie spacje, bo kiedyś miała taka maszynę do pisania elektroniczna która robiła odstęp po naciśnięciu dwóch spacji i tak jej zostało a mnie to za każdym razem triggeruje
  • Odpowiedz