Wpis z mikrobloga

Pomóżmy dorwać drania, który wczoraj porwał, zgwałcił i zasztyletował małą dziewczynkę!!!!
Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje w sprawie zabójstwa 10-latki z Mrowin na Dolnym Śląsku. Apelują o zgłaszanie się kierowców, którzy w autach mają zamontowane kamerki, a wczoraj tj. w czwartek 13.06.2019 w godzinach między 8:00 a 18:00 jechali na trasie Imbramowice-Pożarzysko, Pożarzysko - Siedlimowice, Imbramowice - Domanice i Mrowiny - Pożarzysko.

#997 #motoryzacja #samochody #carboners #walbrzych #wroclaw #swidnica #strzegom #gorzkiezale #feels
  • 104
Wymierzą na nim wymiar sprawiedliwości w więzieniu.


@Kejos: nie, w więzieniu siedzą takie same #!$%@? jak ten morderca. To pieprzenie "hehe pedofil trafi do więzienia to go dojadą" jest tak żałosne że szkoda to komentować, brzmi to tak, jakby siedzieli tam sami niewinni ludzie, a nie mordercy, złodzieje, przemytnicy czy handlarze narkotyków.
@JanekDoe: Na podstawie danych z tych wideorejestratorów, ukarany powinien być każdy kierowca, który złamał jakieś przepisy drogowe (zwłaszcza prędkość).

Wtedy by się okazało, komu naprawdę zależy na bezpieczeństwie i sprawiedliwości w Polsce.
@hadrian3: Zwykle w takich przypadkach, w których jest taki motyw seksualny, jest to facet. Źródło? Na pewno "Seksualni seryjni mordercy", "Drapieżcy" i nie wiem, czy nie "Polscy seryjni mordercy", "Przestępcy seksualni
Zabójcy, gwałciciele, pedofile i ich resocjalizacja"
@nikita1: O motywie seksualnym są informacje na wszystkich stronach. To logiczne, że nie znajdziesz opisu dokładnych obrażeń i sposobu gwałtu, bo tak się po prostu nie robi.
A kara śmierci w takim przypadku jeśli wina z całą pewnością udowodniona zostanie (niezbite dowody) - jestem za.


@taki_tam_ktos: Aha, czyli jesteś za ukróceniem cierpienia zwyrodnialca. Wielkie brawa
@JanekDoe: strach żyć w tym #!$%@? świecie, mam dwie bliskie mi osoby w podobnym wieku. Nie wyobrażam sobie żeby to na nie trafiło. To co dokonało tego czynu powinno być męczone przez kolejne dziesięciolecia, byle cierpiało