Wpis z mikrobloga

EEE poszedłem sobie wieczorem na ten zakręt, gdzie doszło do tego feralnego wypadku, właśnie jesteśmy proszę państwa w tym zakręcie, to jest ten nawrót, przed tym nawrotem doszło to tego eee wypadku. EEE nie było ani jednej osoby, towarzyszyły mi słynne świszcze którego widzieliśmy przed chwileczką, jednego, one sobie pod tymi barierami wykopują takie przejścia, kanaliki, tunele aby aby mogły przechodzić eee i niesamowita w pewnym sensie atmosfera tego co się działo w tym zakręcie, ponieważ na tej wielkiej trybunie która stoi i wewnątrz takiej trybunie można powiedzieć ażurowej, wszechstronnej eee był dziesiątki tysięcy metalowych puszek po napojach. Wiał wiatr, i te puszki po prostu kaskadowo spadały z tych kolejnych stopni, z kolejnych siedzeń tworząc eee no jakąś taką kakofonię niesamowitych dźwięków, i powiem szczerze że tworząc też dla mnie niewiarygodną atmosferę, no a ja oczywiście spacerowałem oglądałem dokładnie to miejsce, eee iii no do dzisiaj w pewnym sensie trudno wyrokować czy taki był rzeczywiście powód tego wypadku, ale myślę że do niego by nie doszło gdyby na poboczu, na trawiastym poboczu, było najnormalniej w świecie równo. Tam była po prostu taka niewielka, niewielki wzgórek który katapultował samochód Roberta, kiedy Robert eee no znalazł się za tym bardzo powoli jadącym Trullim, i po prostu wtedy został katapultowany.

Andrzej Borowczyk 1 Trening, Kanada 2019, Oryginał

#f1 #kubica #borowczyk #borowczyknadzis #cytatywielkichludzi #eee #kanada
jaxonxst - EEE poszedłem sobie wieczorem na ten zakręt, gdzie doszło do tego feralneg...

źródło: comment_jsAqvIPwBvNtmInmfOSfkqLSbC8Tr30M.jpg

Pobierz
  • 1