Wpis z mikrobloga

@Nielichy_Parobek Ja #!$%@? to zero z telewizji promować? Najgorszy dziennikarz i twarz telewizji w w XXI wieku.

A do tego, #!$%@? dzban.

Gonił ludzi za memy o jego martwym synalku. Które może i go dotknęły ale nie były wycelowane w dzieciaka tylko w jego debilną reotryke.

I jeszcze to jego #!$%@? o mowie nienawiści... Niech on już #!$%@? na Sybir czy do Berezy Kartuskiej bo jedynie do sadzenia pieczarek albo rąbania drewna
@muwieszeptem Żartuje się ze wszystkiego. Wyjmij #!$%@? kolegi z dupy.

Tak jakby tryliarda memów nie powstało o śmierci w Smoleńsku? Czy rodziny ganiały memiarzy po internecie?

No #!$%@? nie.

A czemu? Bo każda osoba publiczna musi być na to przygotowana. Jak nie chce to niech idzie do pracy gdzie nie musi świecić ryjem i swoim życiem prywatnym przed kamerą.
@GajuPrzegryw: to że się żartuje ze wszystkiego nie znaczy, że to właściwe.
A co do drugiej części twojej wypowiedzi to zrozum, że ludzie publiczni to tacy ludzie jak ty. Po zdobyciu sławy nie włącza im się z automatu tryb "nic mnie nie rusza". Czy zrobiłbyś taki "żart" i dalej uważał go za śmieszny gdyby to było dziecko twojej siostry, brata, kuzyna, najlepszego przyjaciela? Domyślam się, że nie, dlaczego więc osobom sławnym
@muwieszeptem Tak uważałabym to za zabawne xD

Bo mam poczucie humoru. Tak jak i moja rodzina.

I w #!$%@? mam jego uczucia. Tak jest osobą publiczną więc tak powinien "nagle" być twardy. ( Tak jakby #!$%@? jego ojciec nie był gwiazdą reklam i każdy znał jego ryj xD)

Mam się użalać nad typem który wygłasza #!$%@? poglądy i nakłaniał ludzi do samosądów?

#!$%@? mu w dupę.
@muwieszeptem: żartuje się ze wszystkiego, zwłaszcza w anonimowym internecie. A to, czy to właściwe, czy nie to już jest kwestia czyiś poglądów. Jak jesteś osobą publiczną, to albo masz twardą dupę, albo cierpisz. Śmianie się ze śmierci jego dziecka było średnie, ale toczyłem bekę jak typ się pienił o to na FB "Trzeba tylko dojechać tą #!$%@?ę w słusznej sprawie"
Dla kontrastu masz Michała "Jaglaka" Karmowskiego. Robili sobie z niego memy,