Wpis z mikrobloga

  • 440
Powiem Wam, że czasami anonimowość w sieci, a właściwie pewne "przywileje" z niej wynikające, przerażają mnie. Zadalam pytanie w sprawie samochodu, przyznam się bez bicia, że nie jestem znawca. W odpowiedzi dostałam szereg uwag na temat tego, jak bardzo jestem głupia, a nawet jeden użytkownik nazwał mnie wprost "głupia p---a"... Kurcze, pracuję z wieloma ludźmi, uczę ich rzeczy, które mnie nie sprawiają problemu, ale nie wyobrażam sobie do kogokolwiek zwrócić się w ten sposób. Wszystkie obawy przed zapytaniem o coś, biorą się właśnie z tego, że ludzie się boją, że ktoś ich pytanie wysmieje... Uprzejmie przypominam, w internecie bądź sobą, chyba, że jesteś chamem, wtedy bądź kimś innym.
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@megana_: a, teraz przewinąłem gorące i zobaczyłem post z kluczykiem. Tego też miałaś prawo nie zauważyć, zapewne sam bym nie zauważył, chociaż jestem z zawodu testerem xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bielecki zdaje sobie sprawę, że to było w mojej gestii sprawdzić to, no cóż, w gruncie rzeczy, to nic wielkiego PS właśnie odczytałam wiadomość na priv od tego gostka, przeprosił mnie
  • Odpowiedz
@megana_: samochód to nie czajnik, wiele rzeczy może nie działać, wiele rzeczy można przeoczyć. Domyślam się jak musisz być zła na siebie, ale takie rzeczy się zdarzają. Oby wszystko skończyło się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bover no właśnie ja wiem, że nie należy się przejmować, ale... Gdzies już tam wyżej napisałam, że nie bardzo mam dystans do tego, bo znęcano się nade mną psychicznie wiele lat od dzieciństwa. To wpłynęło na bardzo niską samoocenę w życiu dorosłym. Cieszę się, że większość ludzi zleje chamstwo, ale dla mnie, irracjonalnie, będzie to kolejna obelga.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Selva czepiasz się, normalnie piszą, nie ma tu niewiadomo jakiego pocieszenia, że wiekszosc niebieskich to może wynika z tego, że ogólnie tu takich więcej?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bielecki: do mirka też bym się p-------l, j---ć każdego bez względu na płeć i kolor skóry :3
@megana_: Ty no nie wiem, mnie tam lekko śmieszą taka wpisy, chlip chlip byli niemili. Jakbyś nie wiedziała czym jest ten portal, polecam usunąć konto jeśli tak czujesz się tutaj źle
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Selva ja wiem czym jest też portal, jestem tu nie od wczoraj. Ale widzę różnicę w nazwaniu kogoś idiotka a tym, co było w tym przypadku. To już nie jest, jak piszesz, że ktoś był niemiły, to po prostu chamstwo.
  • Odpowiedz
@megana_: doskonale Cię rozumiem. ja już prawie całkiem zrezygnowałam z pisania postów na mirko, a jak już coś mam napisać, to się zastanawiam 3 razy. ludzie są okropni, a najgorsze, że nie tylko kiedy są anonimowi. na grupach na FB jest to samo. jak poprosisz o poradę w mojej branży, to się znajdzie 5 mędrków, którzy odzywają się tylko po to, żeby Ci napisać, że z------ś i nic nie wiesz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@supernick siemka, też mi się wydaje, że w naszym przypadku to trochę też kwestia mentalności, pracuję z obcokrajowcami od dawna i mam wrażenie, że ich podejście do życia jest znacznie inne, lepsze...
  • Odpowiedz